Zamierzasz wziąć kredyt? Sprawdź nasz artykuł i przejrzyj podpowiedzi


Niby skąd uzyskać kasę na rozwój swojej firmy? Wielce trudne to pytanie - przecież gdyby to było aż takie proste, pewnie prowadzenie swojego biznesu byłoby o wiele łatwiejsze! Jednak to wcale nie znaczy, że ciężko coś nieco poradzić. Np. świetnym wyjściem jest postaranie się o dotacje z UE.


Nierzadko Unia Europejska daje znaczące pieniądze - a jeżeli daje, to w sumie byłoby czymś najzupełniej bzdurnym, gdybyśmy nie skorzystali z tego typu rozwiązania - można w sumie powiedzieć, iż nawet wielcy przeciwnicy tej organizacji nie muszą się tego obawiać. Chociaż zapewne jakieś posądzenia o bycie hipokrytą nie są w akurat tym momencie najzupełniej bez sensu...

pieniądze
Author: Antonin
Source: http://www.flickr.com
Dotacje naturalnie nie są dla wybrańców, chociaż na pewno znaczącym atutem jest to, że po prostu akurat w przypadku Unii Europejskiej nie ma korupcji, zatem nawet jeśli nie mamy kontaktów, lecz przygotowaliśmy porządny wniosek, generalnie nie powinniśmy uważać, iż będziemy mieli tylko iluzoryczne szanse na kasę. Zatem próbujmy, nie bójmy się Unii Europejskiej, bo to ta organizacja, która ma wiele wad, ale na akurat dzisiejszy dzień tak jakby gwarantuje Polsce sporo zysków.

Jeżeli masz ochotę przeczytać więcej wiadomości na prezentowany w tym artykule temat, to sprawdź tu bez ociągania uzupełniające informacje.

Zresztą przeciwnicy Unii Europejskiej muszą przemyśleć swoje rozumowanie, zaznajomić się z książkami o tematyce geopolitycznej, które pokazują, iż wejście Polski do UE miało wiele sensu, było jedyną alternatywą.

Jeśli jednak nie dotacja unijna, to może kredyt hipoteczny w jednym z banków? Ludzie jakby nie patrzeć nie wiedzą jakie oferty są przygotowane dla przedsiębiorców - to w zasadzie nisza, która jest raczej rzadko reklamowana w TV, stacjach radiowych, dziennikach, etc (czytaj też: który kredyt hipoteczny wziąć, jakie macie rady). Polskie banki, choć umieją dbać o swój interes, z pewnością potrafią również zadbać o swojego klienta - czyli oprocentowanie tego typu kredytu nie musi być bardzo wysokie.

A może wszelkiego rodzaju doradcy finansowi - niemało ich w naszym kraju, są w stanie udzielić rad? Spokojnie: nie uważajmy, że zawsze doradca finansowy rekomenduje nam wyłącznie te oferty bankowe, które oferują dla niego porządną prowizję. Dosyć łatwo natrafić dzięki właśnie doradcom na względnie atrakcyjne oprocentowanie kredytów dla firm, należy im w takim razie ufać.

Sprawdź również: jakie jest ciekawe oprocentowanie kredytów dla przedsiębiorstw? Co radzicie.

Tags: ludzie, wniosek, interesy