Zalety i wady reflektorów typu angel eyes, w jakich sytuacjach ich montaż jest opłacalny


Każdy pojazd wyposażony jest w seryjnie montowane reflektory. Inżynierowie przeważnie, bo nie jest to niestety reguła, zaprojektowali je tak, żeby przy użyciu dobrych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Oprócz tego lampy, szczególnie przednie, stanowią spójną całość bryły samochodu. Lecz niektórzy z kierowców nie będą do końca zadowoleni z oświetlenia i będą eksperymentowali. Niektórzy posuwają się z tymi pomysłami trochę zbyt daleko, bo na przykład instalują reflektory, które są niezgodne z wymaganiami technicznymi.


samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Samochody takie w wielu przypadkach nie przechodzą obowiązkowych badań technicznych, a przy policyjnej kontroli kierowca może utracić dokumenty auta. Inni będą się jedynie ograniczać do zamontowania lamp soczewkowych z ringami, jakie mogą nadać pojazdowi bardziej sportowego, zadziornego wyglądu.

Zaciekawił Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to w najnowszym linku (http://laoliva.pl/) również odnajdziesz coś, co okaże się dla Ciebie wartościowe. Kliknij więc ten link!

Lampy te zwane popularnie angel eyes są dość popularne pośród osób lubiących tuning, oferowane są do dużej ilości marek pojazdów, w tym również starszych sprzed kilkunastu lat.


Na naszym rynku swoje produkty oferuje kilka firm sprzedających vectra angel eyes - sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-przednie-OPEL-VECTRA-C-04.02-08.05-ANGEL-EYES-CHROME/3887. Lampy te będą miały swoich gorących zwolenników, ale też od czasu do czasu będą się pojawiać jakieś gorsze opinie w ich temacie. Na pewno wszystkie oferowane w naszych sklepach prelude angel eyes są z homologacją, więc można je legalnie stosować w swoich autach, bez niebezpieczeństwa,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w razie kontroli będą z tego tytułu jakieś problemy - zamów prelude angel eyes. Lampy te wykorzystują typowe żarówki dostępne w sklepach i nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów czy konieczności podłączania jakiś układów.

W praktyce ich zamontowanie będzie się ograniczać do wyjęcia poprzednich lamp, przykręcenia nowych i przyłączenia przewodów zasilających. O ile pod względem użyteczności i samego świecenia opinie kierowców są różne, o tyle niewątpliwym ich plusem będzie wygląd.

Bardzo ciekawym zdał Ci się ten post i podane tu informacje? To fantastycznie! Kliknij w ten link i przejdź na następny adres tej podstrony.

Świecące nocą jasne pierścienie każdemu samochodowi nadadzą drapieżnego charakteru, jeżeli oprócz tego wraz z zamianą lamp będą szły inne prace tuningowe, to uzyskać będzie można rzeczywiście ciekawą stylistykę.

Tags: reflektory, samochód, pojazd