Z jakiego powodu niektóre z gier stają się wielkimi hitami, w jakie grywają niezliczone ilości graczy na całym świecie.


Obecnie, w erze komputerów i smartfonów, raczej trudno się nudzić. Rzecz jasna tradycyjne gry planszowe cały czas są popularne, mimo że wielu ludzi już dawno obwieszczało ich koniec.
przebranie
Author: H. Michael Karshis
Source: http://www.flickr.com


Jednak nadal jest sporo osób, które co jakiś czas pragną się oderwać od monitora i w gronie rodziny czy znajomych miło spędzić czas. Niektóre gry planszowe są faktycznie bardzo popularne, na przykład jedną z takich kultowych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co się dzieje na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, takie jak airport simulator, pełen raport znajdują znacznie większe grono grających, niż najpopularniejsze gry planszowe, a co dopiero jeśli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.


arkham horror
Author: enn-here
Source: http://www.flickr.com


A jeśli chodzi o kwestię popularności, to nic chyba nie pobije serii angry birds pig.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź monitory interaktywne nas, a na pewno przeczytasz ciekawe fakty.

Jak można zobaczyć po statystykach, jest to aktualnie najbardziej popularna gra na świecie, i póki co nie widać żadnej innej, która by mogła zagrozić tej pozycji. Każdego dnia gra w nią wiele milionów ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć przekroczyła jakiś czas temu okrągły miliard. Jest ona obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, ale też na inne platformy, łącznie z komputerami i konsolami, a jej ogromną zaletą będzie możliwość zagrania nawet jeżeli się ma parę wolnych chwil.Na tak krótki czas nawet nie warto siadać do kolejnej hitowej gry, czyli assassins creed - . Seria ta obejmuje kilkanaście różnych części, wypuszczanych w ciągu ostatnich dziewięciu lat, a wszystkie one mają interesującą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.

Tags: gra, port, Urządzenia, lasy, czasu, grania