Z jakiego powodu niektóre z gier stają się wielkimi hitami, w jakie grywają niezliczone ilości graczy na całym świecie.


Obecnie, w erze komputerów i smartfonów, raczej trudno się nudzić. Rzecz jasna tradycyjne gry planszowe cały czas są popularne, mimo że wielu ludzi już dawno obwieszczało ich koniec.


przebranie
Author: H. Michael Karshis
Source: http://www.flickr.com


Jednak nadal jest sporo osób, które co jakiś czas pragną się oderwać od monitora i w gronie rodziny czy znajomych miło spędzić czas.

Nie jesteś pewien odnośnie tego tematu? Po prostu sprawdź informacje opublikowane właśnie tu. Wszystko było dogłębnie opisane.

Niektóre gry planszowe są faktycznie bardzo popularne, na przykład jedną z takich kultowych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co się dzieje na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, takie jak airport simulator, pełen raport znajdują znacznie większe grono grających, niż najpopularniejsze gry planszowe, a co dopiero jeśli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.


arkham horror
Author: enn-here
Source: http://www.flickr.com


A jeśli chodzi o kwestię popularności, to nic chyba nie pobije serii angry birds pig.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź monitory interaktywne nas, a na pewno przeczytasz ciekawe fakty.

Jak można zobaczyć po statystykach, jest to aktualnie najbardziej popularna gra na świecie, i póki co nie widać żadnej innej, która by mogła zagrozić tej pozycji. Każdego dnia gra w nią wiele milionów ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć przekroczyła jakiś czas temu okrągły miliard. Jest ona obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, ale też na inne platformy, łącznie z komputerami i konsolami, a jej ogromną zaletą będzie możliwość zagrania nawet jeżeli się ma parę wolnych chwil.


Na tak krótki czas nawet nie warto siadać do kolejnej hitowej gry, czyli assassins creed - . Seria ta obejmuje kilkanaście różnych części, wypuszczanych w ciągu ostatnich dziewięciu lat, a wszystkie one mają interesującą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.Tags: gra, port, Urządzenia, lasy, czasu, grania