Czemu najskuteczniejsza reklama to promocja świetlna?


Odwiecznym problemem właścicieli firm jest wyszukanie sposobu na skuteczne i niedrogie reklamowanie własnego produktu. Ogólnie bowiem jest wiadome, że fundamentem istnienia każdego interesu jest promocja. Najważniejsze jest to, że powinno się dotrzeć do zainteresowanego, a najprościej da się to uzyskać poprzez zastosowanie reklamy rzucającej się w oczy. Bardzo dostrzegalne są właśnie banery podświetlane, dlatego opłacalne jest w nie zainwestować.

Reklama LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Zainteresowanie przekłada się bezpośrednio na zarobki firmy, dlatego na rynku tak konieczna jest walka o zainteresowanie odbiorcy. Nowoczesna reklama to przede wszystkim nastawienie na Internet, gdzie mimo wszystko koncentracja odbiorców jest rozkojarzona i wybiórcza. Co ważne sieciowe reklamy są zwyczajnie ukrywane i możliwość dojścia do zainteresowanego jest znacznie mniejsza.Najlepszy jest bezsprzecznie marketing uliczny. Reklama świetlna LED to idealne wyjście, które przykuje zainteresowanie. Jak wiadomo, ulice miast zaklejone są wieloma formami bilboardów, reklam, plakatów i wszechobecnych ulotek. Nie opłaca się wobec tego w nie inwestować. Podświetlanie LED daje tę przewagę nad innymi metodami, że bezsprzecznie jest wyróżniające się pośród wszystkich odmiennych promocji ulicznych. Z prostego powodu, że nasz wzrok za każdym razem będzie wędrował ku temu, co jest barwne, świeci się, a najlepiej, gdy porusza się. W tym wypadku reklama świetlna bije wszystkie formy reklamy (zobacz pozycjonowanie stron) ulicznej.

Reklama LEDowa
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
A jak zastosować paski led? Jakie posiada zalety? Przede wszystkim wspomniana wcześniej widoczność – nie jest łatwo przejechać nieporuszenie obok reklamy świetlnej. Dynamiczna i efektowna reklama świetlna LED, najlepiej na lepszym ekranie zbudowanym z diod, bezwiednie skusi nasz wzrok. Po drugie atrybuty, jakie zastosujemy na świetlnym ekranie, dają możliwość bardziej opłacalnego zagospodarowania dużo mniejszej powierzchni.

Na niedużym ekranie LED jest możliwość pokazać taką samą wiadomość, co na ogromnym bilbordzie, a to wszystko dzięki temu, że napis może się przemieszczać. Co warte uwagi, reklamy świetlne nie są jeszcze tak popularne, dlatego wybranie takiej metody reklamy na ulicach, daje właścicielowi biznesu pewne niebanalność wśród reszty. I oczywiście najważniejsza kwestia – podświetlanie LED, jako jedyna forma marketingu ulicznego, pozwala na to, że reklama jest zauważalna także w nocy. Kliknij po więcej informacji

Tags: reklama, tablice, baner, marketing, bilboard