Wspaniałe opony z klasy ekonomicznej


Firma, zajmująca się produkcją opon powstała w 1910 r. Opony to francuska marka, o najwyższej jakości. Koncern dostarcza kierowcom opony charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Obecnie to 6-sty najczęściej wybierany producent opon na Starym Kontynencie. Wszystkie modele zapewniają wysoki komfort jazdy oraz cichą pracę. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu odpowiednich właściwości trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony wykorzystują najnowsze dostępne technologie, zaprojektowane zostały do europejskich dróg oraz klimatu, a także charakterystycznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są głównie do samochodów klasy medium.


opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej nazywając - budżetowej. Zapewniają dobrą przyczepność zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

Obecnie oceń ten tekst, który jest niezwykle zajmujący. Zrób to już w tej chwili! Przekonasz się, że faktycznie trzeba to zrobić!

Zostały zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych - średniej i wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (opony 4x4 terenowe) Model ten został zaprojektowany, by gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów samochodu, z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa podczas jazdy, dlatego wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich wytrzymałości jaki i sprawności na zakrętach.

Kierunkowa budowa bieżnika zapewnia dobre hamowanie na mokrych nawierzchniach wszelkiego rodzaju oraz poprawne odprowadzanie wody. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja bieżnika zapobiega również szybkiemu ścieraniu się. Można tutaj dostrzec zatem wyraźne zasługi dla zwiększenia ekonomiki jazdy oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na redukcję spalania w każdym samochodzie. Oprócz tego nie można zapomnieć o wyśmienitej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana surowcowi budulcowemu – nowoczesnej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się powoli i równomiernie, gwarantując długie przebiegi.

Masz ochotę doszkolić się z tego ciekawego tematu? Więc najlepiej trafiłeś. Po prostu naciśnij tu i przenieś się do następnej witryny.
opony
Author: Autoweek USA
Source: http://www.flickr.com
Opony są przy tym ciche i solidne.Producent zapewnia, że sprawdzą się one doskonale w autach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy, za niewielką cenę. Jest to ich niewątpliwym atutem i powoduje, że wielu odbiorców może pozwolić sobie na ich kupno.Opony te wyśmienicie sprawdzą się zarówno w mieście, jak i przy dalszych podróżach.

Oferujemy zakup opon bezpośrednio w sklepie lub dostawę firmą kurierską - zwykle w obrębie doby. Wskazana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę opony! Cena ta zawiera podatek VAT jak i koszty przesyłki na terenie Polski. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy dzwonić lub e-mailowy.

Tags: samochód, podatek, opona