Świat najnowszych konsoli, wciągających gier strategicznych powolutku zaczyna nudzić zagorzałych nawet graczy. A co powiecie na opuszczenie tego wirtualnego świata i podobną zabawę w realu?


Niemożliwe? Czemu nie. Jeżeli taka odskocznia z bardzo dużą dawką adrenaliny akurat Tobie pomaga się najdoskonalej zrelaksować posiadasz taką możliwość.
film
Author: Gonzalo[R]
Source: http://www.flickr.com


Dzieci na trampolinie
Author: Jeromy Shepherd
Source: http://www.flickr.com


morze
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Na zapotrzebowania takich zapalonych graczy sporządzono pokoje typu escaperoom . Są to pokoje podzielone merytorycznie, by każdy był w stanie brać udział w tym, co w największym stopniu go kusi i aby za każdym razem miał możność wykryć coś innego. Cała zabawa polega na przemieszczeniu gry do świata rzeczywistego. Wchodzisz do takiego pomieszczenia i masz kilkadziesiąt minut, by się z niego wyrwać. Oczywiście , aby to uzyskać trzeba wykazać się nie tylko sensownym myśleniem ale i sprawnością. Czas leci, jesteś podglądany i nie wykorzystując siły tylko głowy jesteś zobowiązany podjąć wyzwanie. Irytacja są napięte do granic możliwości.

Należy zaznaczyć, iż wejście nie oznacza, że każdorazowo go opuścisz. Gdy poniesiesz klęskę, wypuścić może jedynie członek obsługi i w zależności od twojego życzenia może przekazać informacji, co wykonałeś niewłaściwie. Zaintrygowany? Nie wiesz gdzie poszukiwać takich rozrywek? Taki escaperoom Gdynia proponuje już od jakiegoś okresu i liczba zaintrygowanych na okrągło przybywa. Jeżeli również masz ochotę popróbować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest pierwsza którą należy odwiedzić .
To rozrywka naprawdę na skalę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom biją rekordy popularności.


Jeżeli więc gry na konsolach nie dostarczają ci już epinefryny wypróbuj takiej rozrywki. Wrażenia masz zapewnione.

Tags: gracz, gry, stres, konsola, moc