Ważne, aby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś bliskiego, jak i dla samego życia


Nie zawsze finał podróży jest najważniejszy. Niekiedy ważniejsza od tego jest sama podróż, przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, przebywanie kolejnych kilometrów. Nie zawsze również pogoń za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się teraźniejszością, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy sobie wcześniej. Życie rzuca czar na każdego z nas i nie do końca możemy sobie wszystko zaplanować. Najważniejsze to celebrować ważne wydarzenia, celebrować każde z nich, jakby były ostatnie.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
To swoista radość życia, powstaje ona z przekonania, że nic nie jest wieczne, należy więc traktować każdą chwilę, jakby była już tą ostatnią. Nie znamy bowiem godzin i dni, i być może jest to raczej smutne, lecz jeśli mamy na to niewielki wpływ, to lepiej myśleć o jasnej stronie mocy. Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zaznaczone w jak najlepszym miejscu, nawet to niemiłe wydarzenie, którego wspominać nie chcemy. One bowiem, tak samo, jak inne zdarzenia kształtują nasze życie, takim jakie właśnie było.Bez przekłamań, przeinaczeń, zupełnie szczerze, nasza ścieżka od początku do końca. Nie ma ludzi całkiem idealnych, co widać po takich właśnie przejściach życiowych, nawet najszlachetniejszy człowiek może czasami być draniem i w drugą stronę. Nie powinno się więc oceniać ludzi po drobnych gestach i wpadkach. Oczywiście, tworzą one pewną opinię o danym człowieku, każda osoba to bardzo skomplikowany, twór wielowymiarowy.

Kiedy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie wpis jest godny uwagi, kliknij ten link, a zobaczysz więcej informacji analogicznych tekstów.

Pamiętajmy jednak, żeby w życiu naszym celebrować chwile.

Zbliża się jakieś wydarzenie zróbmy piękne urodziny dla dzieci (>>), niech odczują magie tej chwili, niech poczują, tą wyjątkowość. Nadchodzi ślub, przygotujmy ładne zaproszenia ślubne, odwiedź stronę- , przecież to być może jedyne takie wydarzenie w ciągu naszego życia, warto podejść do tego z dużym szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To zbliża nas do życia idealnego, w trakcie którego czynnie przeżywamy wszystkie wydarzenia wiedząc jednakże, iż to nie jest dane nam na zawsze.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to odwiedź www lampytanie.pl a tam oczekują na Ciebie wiadomości godne zainteresowania. Sprawdź je - będziesz niesamowicie zadowolony!

Dlatego więc warto cieszyć się z tego powodu, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.

Tags: podróż, ślub, życie