W jakim miejscu przygotować ślub, aby zachwycić gości weselnych i mieć cudowne reminiscencje na całe życie


Romantyczny ślub jest marzeniem wielu młodych pań, a śnieżnobiała, bajkowa suknia, Marsz Mendelsona i huczne przyjęcie ślubne, są tylko jego wytypowanymi znakami rozpoznawczymi. Cudowną ceremonię zaślubin można z powodzeniem zorganizować w Polsce, jednak są i takie pary, które preferują udać się do Las Vegas lub zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia propozycja wydaje się być niesłychanie interesująca, więc poświęćmy jej trochę więcej uwagi.


Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wenecja jest bodajże najwłaściwszym miejscem, do którego powinniśmy zaprosić weselnych gości. Będą oni oszołomieni pięknem włoskiej architektury i ekscytującą atmosferą tego zakątka Włoch. A nowożeńcy posiadają do wyboru wycieczkę gondolą bądź spacer urzekającymi uliczkami wzdłuż wiekowych kamieniczek albo brzegów kanału wodnego. Fotografie zrobione w takim plenerze zostaną niebanalną pamiątką na całą egzystencję. A kto wybierze Wenecję? Na taki romantyczny zaproszenia ślubne bielsko-biała (polub ten serwis zdecydują się zwłaszcza osoby subtelne, nieco rozkojarzone, a także te zainteresowane przeszłością Włoch i miłośnicy dobrych powieści płaszcza i szpady.


Drugim godnym wskazania miejscem staje się stolica Włoch, czyli Rzym, który obfituje w liczne obiekty zabytkowe, w tym również w te z wieków starożytnych. Narzeczeni, którzy zauroczeni są ciekawostkami archeologicznymi bądź mitologią klasyczną, szybko zwrócą uwagę na to miejsce. Poza tym nie zapominajmy, że barkowe wnętrza kościołów będą znakomicie uwypuklać znamienny charakter rzeczonej uroczystości. Niejedna para zostanie tutaj na dłużej - w ramach podróży poślubnejzwiedzi obiekty zabytkowe powiązane z tradycją chrześcijańską oraz starorzymską.
Taki bajkowy ślub we Włoszech wymaga od organizatorów dużego nakładu pracy.

Należy nie tylko pomyśleć o samej ceremonii, ale także o zaproszonych uczestnikach przyjęcia weselnego, którzy muszą pokonać kilkaset kilometrów, aby dotrzeć nad Basen Morza Śródziemnego. Narzeczeni nierzadko pracują zawodowo i nie starcza im już czasu na większe przygotowania. Na szczęście istnieją na rynku przedsiębiorstwa trudniące się organizacją wesel, w tym także tych odbywających się zagranicą. Jeśli profesjonaliści zajmą się przygotowaniami, para narzeczonych będzie mieć pewność, że wszystko będzie na czas, a nie na ostatnią chwilę. W każdym razie niełatwo zaprzeczyć zdaniu, że o takim ślubie bardzo długo będzie się mówić podczas familijnych zjazdów.

Tags: wesele, podróż poślubna