W jaki sposób zrobić chociażby małą karierę w świecie muzyki?


Rady dla zamierzających wreszcie wypromować swój zespół muzyczny. No wiadomo: zespołów jest dużo większa ilość, niż aptek, ciucholandów bądź lokali z tureckimi przysmakami w polskich miastach. Jednakowoż bardzo duża konkurencja na rynku muzyki nigdy nie powinna nas zbytnio sparaliżować.

gitara
Source: http://www.morguefile.com/
Chociażby z takiej przyczyny, że trzeba wierzyć we własne talenty. Zapewne w większości przypadków owa wiara jest całkowicie bez pokrycia, ale nawet jeśli nie zrobimy dużej kariery jak Tom Waits, Slash (nowości i plotki) albo U2, przynajmniej spędzimy urokliwie czas, zapewne poznamy dużo interesujących osób.Gdy człowiek prowadzi działalność w świecie muzyki, nawet chodzi o amatorstwo, tak czy siak może zwiększyć swoje horyzonty, listę znajomości, zdolności interpersonalne.

Zerknij na opublikowany tu tekst, a z pewnością niezwykle Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu ważne informacje odnoszące się do tego tematu.

Nie można się za bardzo napalać na karierę, bo świat muzyków jest okrutny, ale trzeba spróbować. Najbardziej znaczące jest to by ciągle ćwiczyć. Eric Clapton jest doskonałym gitarzystą - jednakże ciągle ćwiczy, muzyka to jego hobby, lecz także ciężka praca. Chociaż gdy będziemy od samego startu zakładać, że traktujemy występowanie jako pracę zarobkową, pewnie będziemy komercyjni, a to zdecydowanie nic fajnego.

Perfekcyjny scenariusz to grywanie z własnymi przyjaciółmi, posiadanie marzeń, lecz jakby nie patrzeć wszystko jest do jakiegoś czasu for fun. Np. System Of A Down (aktualności o kapeli) tak właśnie zaczynał. Ormianie zamieszkujący USA byli kumplami, lubili muzykę, zapewne nie myśleli, że po pewnym okresie czasu odniosą niesamowity sukces. Chociaż tutaj mała adnotacja - język polski jest urokliwy, lecz jeżeli marzy się nam zrobienie kariery, potrzebna jest wytrwała nauka angielskiego. Wielu polskich artystów nagrywa w języku angielskim - jednakże cóż z takich starań, skoro ciężko nie zauważyć, że wielkim problemem jest zły akcent? Wiadoma sprawa: gdy porozumiewamy się z Anglikami, Irlandczykami albo chociażby Hindusami nie powinniśmy obawiać się własnego akcentu, ponieważ nie ma uniwersalnego sposobu mówienia.

Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to chcielibyśmy skierować Twoja uwagę na fakt, że pod kolejnym linkiem czeka na Ciebie interesujące zagadnienie.

Jednakowoż w przypadku śpiewu, ciężko nie śmiać się z akcentu przez pewnych muzyków. To jasne.

Tags: muzyka, kariera, sukces, Muzycy, gitarzyści