W jaki sposób wybrać najlepszy oraz najseksowniejszy stanik? Które kwestie są tutaj ważne? O jakich rzeczach wiedzieć?


Aby seksowna bielizna najlepiej spełnia swoją rolę, to znaczy zapewniała uwodzicielski wygląd i wygodę noszenia, niezbędne jest, aby dobrać jej rozmiar oraz rodzaj. W dobrym dopasowaniu stanika z pewnością pomocna okaże się tabela z rozmiarami.


Aby z niej skorzystać należy na początek ciasno zmierzyć obwód pod biustem, zaś następnie luźniej w biuście. Sprawdzając takie dwa rozmiary wedle tabeli powinniśmy bez kłopotu stwierdzić, w jakim rozmiarze stanik będzie najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie
Author: Andrés David Carreño
Source: http://www.flickr.com
Jednocześnie warto pamiętać, żeby kupować staniki o minimalnie zaniżonym obwodzie, gdyż bielizna ma zwyczaj rozciągać się trochę podczas noszenia. Na pewno nie powinno się dobierać za małej miseczki, może ona bowiem uwierać albo spłaszczać piersi. () Na rozmiar miseczki ma wpływ także wielkość drutu, który jest pod nią wstawiony.

Czy omawiany wątek wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź do oferty (https://zafaworkwear.pl/) oraz zobacz informacje, w które bogaty jest inny portal.

Rozmiar obwodu może zmieniać się zależnie od elastyczności użytych materiałów.

Wybór biustonoszy jest rzeczywiście niesamowicie duży. Jednym z nich jest push-up. To stanik o sztywnej misce, jaka ma wkładkę, można ją wyjąć. Biustonosz tego rodzaju pomoże osiągnąć efekt idealnego biustu oraz zachwycającego, seksownego dekoltu. Możliwa do wyjęcia wkładka dodaje biustowi objętości, natomiast starannie i z wielką starannością zaprojektowana usztywniana miska będzie dbała o ich najlepszy kształt.

Ten wpis, to niesamowicie wciągający materiał? Jeśli też tak sądzisz, to zobacz na inny wątek, a oryginalna treść sprawdzi się tu niezwykle.

() Jest to doskonały wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną kreację. Inny rodzaj to miękki stanik, jaki zapewnia naturalny efekt. Nie posiada usztywnień i wkładek, natomiast nieskazitelną linie zachowuje dzięki drutom, które są wszyte pod miskami.


Czasami zdarza się, iż wybierając miękki biustonosz powinniśmy dobrać miseczkę mniejszą niż przy staniku push-up. Jeśli mamy wątpliwości, powinniśmy spytać się o to w sklepie, w którym kupujemy produkt. Tyle na temat staników, jednak jeśli chcemy osiągnąć zupełnie rewelacyjny rezultat dobrze jest pamiętać o dodatkowych częściach stroju, jak seksowne majtki czy pasy do pończoch. Wtedy na pewno poczujemy się niesamowicie kobieco i seksi. Podobnie jednakże, jak w przypadku staników, trzeba dobierać je tak by były jak najbardziej dopasowane. Jeśli chodzi o tą część garderoby nie ma co męczyć się z niewygodną bielizną, wszak jest to część stroju, którą mamy na sobie prze cały dzień.

Tags: biust, bielizna, biustonosz, stanik, pończochy, Rozmiar