Jak olśnić zebranych gości podczas wyjątkowej uroczystości?


W bajkach ślub jest pięknym zakończeniem opowieści. W rzeczywistym świecie powiedzenie sakramentalnego „tak” jest początkiem nowej drogi życia. I chociaż bajka i rzeczywistość zasadniczo różnią się od siebie, to wszystkie dziewczyny chciałyby w tym dniu stać się księżniczkami. Pomocna w tym może się okazać odpowiednio dobrana suknia ślubna.
Panna młoda na schodach
Author: Che Rosales
Source: http://www.flickr.com
Ślub powinno się planować z dużym wyprzedzeniem. Wybór odpowiedniej sali, zaproszenie gości to czasochłonne zajęcia. Również szycie sukni ślubnej nie trwa jednego dnia. I chociaż lista rzeczy do zrobienia jest bardzo długa, to dla kobiet numerem jeden są właśnie suknie ślubne. Ich cena nie należy do najtańszych, jednak przy okazji tej wyjątkowej okoliczności schodzi na drugi plan. Najważniejszą kwestią jest to, aby była ona odpowiednio dobrana do sylwetki oraz tuszowała wszystkie niedoskonałości figury. Puszystym paniom nie pasuje suknia, ułożona na dużym kole. Wówczas ich słuszna postura będzie wydawać się jeszcze większa. Suknie ślubne z ogromną ilością falban i dodatków to również nie jest odpowiedni pomysł. Postawmy na klasyczną kreację. W tym przypadku idealnie sprawdza się przysłowie: im mniej, tym więcej. Kobiety o figurze klepsydry spokojnie mogą wybrać każdy rodzaj sukni. Muszą pamiętać o wyborze doskonałych tkanin. Dodatkowe informacje tutaj: tanie suknie ślubne (Łódź).Polscy wytwórcy oferują bogaty wachlarz wzorów oraz kolorów. Przoduje Łódź, która od dawna jest stolicą włókiennictwa. Niezbyt wysokie panny młode powinny wybrać sukienkę długą, ponieważ może je optycznie wysmuklić. Podobnie sprawa się ma z sukniami wieczorowymi. Suknie wieczorowe również powinny prezentować się niezwykle elegancko. Na szczęście nie musimy decydować się na biel czy écru. Przed nami do wyboru jest wielka gama barw.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tu (http://www.suknie-slubne.warszawa.pl/) podobne materiały - one również są wartościowe.

Kobietom o jasnej karnacji, nie będzie dobrze w ciemnych fasonach, które podkreślą bladość twarzy. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się suknie wieczorowe w pastelowych odcieniach. Nie można zapomnieć o tym, że odpowiednia biżuteria doda nieco więcej szyku.

Jeśli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do tego serwisu, gdyż znajdziesz w tamtym miejscu sporo zajmujących Cię tematów, które są tam omówione.

Zdecydujmy się jednak na umiar. Przecież lepsze jest wrogiem dobrego. Masywna kolia nie będzie ładnie współgrać z wielkimi kolczykami. Aby uniknąć efektu przeładowanej choinki, włóżmy niewielki wisiorek, który podkreśli naszą delikatną urodę. Dzięki temu niepożądany przepych nie stanie się naszym udziałem. Czy to na ślubie czy na eleganckiej gali naturalność powinna odgrywać pierwsze skrzypce. Nadmierna biżuteria może tylko odwrócić uwagę od tego, co w tym dniu najistotniejsze. Od naturalnie pięknych dam- .

Tags: biżuteria, pomysł