Stosunki między ludźmi nigdy nie są poprawne. To czyni nasze życie takie interesujące, chociaż często to przeszkadza w zwyczajnych relacjach


Nie zawsze wszystko się udaje, to przecież kwintesencja życia, że raz jest bajecznie, a następnie wręcz fatalnie. Jeśli powiadamy o egzystowaniu to jednak przez większość czasu jest umiarkowane i niezbyt ciekawe. Znaczna większość z nas musi pracować, nie mamy pod dostatkiem czasu na spełnianie swoich pasji, nie zarabiamy tyle, ile byśmy potrzebowali. Egzystencja zatem to prosta linia, równe tętno, niekiedy tylko przerywane poprzez podnoszące ciśnienie zdarzenia – błogie oraz nieco gorsze.


małżeństwo
Author: Ben Seidelman
Source: http://www.flickr.com
Równie możemy powiedzieć o związkach, które są przecież naszym całym życiem. Podczas gdy się zakochujemy to jakby wszystko nagle stawało się łatwiejsze i barwniejsze. Nie myślimy już o smutnych chwilach, nasycamy się daną chwilą. Jesteśmy podekscytowani i pożądamy więcej tych przyjemnych doznań. Psycholodzy zinterpretują ten stan jako „romantyczny”, lekko filmowy, miły jak nagły wybuch wiosny w środku zimy, ale na pewno nie trwający wiecznie.

Te ciekawe treści posiadają swoją kontynuację. Pragniesz ją poznać? Zatem idź do strony rolki grawitacyjne i tam rozkoszuj się nowymi wątkami.

Nawet w filmach o tematyce romantycznej ten stan nie trwa trwale, pojawia się jakiś kłopot, który naraża na próbę naszą więź.


Taki film jednak zawsze dobrze się kończy, a dalsze bytowanie nie jest już pokazane. A to dopiero w nim, w tym codziennym życiu nasz związek wystawiony jest na największą próbę – prawdziwe, czasem przyziemne, czasem w wyższym stopniu ekscytujące, życie. To jest dopiero próba czasu, która pokaże czy rzeczywiście jesteśmy dla siebie stworzeni. To w tym okresie ważą się losy naszego stosunku (więcej o terapii par). Właściwie to w każdym czasie może wybuchnąć kryzys, ale nie ma taks, bo każda relacja jest przecież inna. Poniektórzy mają już jednakże takie problemy w zwykłej komunikacji, tak nie mogą wyszukać źródła swoich problemów (a chcą!), że decydują się na terapię małżeńską.

Czy nie jesteś w stanie przerwać tego wpisu? To dla nas bardzo dobra informacja - więc kontynuuj oglądanie (http://zielonastrefa.net/uslugi-ogrodnicze/pielegnacja-ogrodow/) na nowej witrynie.małżeństwo
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Taka terapia częstokroć rozwiązuje dużo problemów, ale uwaga(!) działa tylko wówczas, gdy w rzeczywistości dwie osoby tego naprawdę pragną. Jeśli jednak tylko jedna osoba będzie tego pragnęła, a druga nie będzie widziała kłopotu, to szansa na uratowanie związku niestety raptownie spada. Niemniej, od czasu do czasu każda więź wystawiony jest na próbę i jakoś udaje się stłumić kryzys bez kuracji, więc może nim się na to zdecydujemy, spróbujmy powalczyć sami, być może to się opłaci.Wyświetl większą mapę

Tags: kryzys, związek, psycholodzy