Składanie zeznań podatkowych online - czemu dobrze jest skorzystać z owego rozwiązania?


Słynne powiedzenie mówi, że szczęśliwi czasu nie liczą, ale z pewnością stanie w niekończącej się kolejce do fiskusa nie należy do przyjemności i niejednokrotnie przyprawia o ból głowy.
narzędzi
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
pieniądze
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Mamy jednak dobrą wiadomość - wcale nie musi tak być.


Internet
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com


Egzystujemy przecież w „erze” wszechobecnych komputerów, a wirtualna przestrzeń nie jest dla nas czymś zewnętrznym wobec rzeczywistości, lecz jej niezbywalnym „składnikiem”. Siedząc przed monitorem możemy załatwić sporo różnego rodzaju spraw: zrobić sprawunki, opłacić rachunki, zapisać się na wizytę do lekarza oraz... złożyć swe Zeznanie podatkowe. Nie zwlekaj i już dziś rozlicz PIT przez Internet - rozlicz pit przez internet.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc naciśnij tu (https://www.eena.pl/) i oglądaj bez ograniczeń nowe fachowe wpisy.

Nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się, służymy radą. Najpierw należy ściągnąć odpowiedni program. Jeśli nie chcesz zaśmiecać swego komputera albo brakuje Ci wolnej przestrzeni na dysku, zajrzyj na na stronę www i wypełnij PIT 28 online z wszelkimi załącznikami. Sprawdź, czy wprowadzone informacje są prawidłowe, a następnie wyślij formularz bezpośrednio do Ministerstwa Finansów. To łatwe, wygodne oraz - co bardzo istotne - bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów - zobacz przykłady.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu - kliknij w link i przejdź do kolejnej strony pełnej interesujących wątków.

Trzeba jedynie pamiętać o zanotowaniu numeru referencyjnego a także zachowaniu tak zwanego UPO, czyli Urzędowego Poświadczenia Odbioru stanowiącego dowód na na rozliczenie z fiskusem w terminie.


Atutem e-deklaracji jest również bez wątpienia szybki zwrot podatku. Dotrze on na nasze konto w przeciągu 21 dni od momentu złożenia zeznania, nie zaś 3 miesięcy jak w przypadku form tradycyjnych.

Tags: opłaty, online, Zeznanie