Reklamowanie się na telebimach - czy w dalszym ciągu działa?


Dziś każda firma stara się jakoś wyróżnić. Oczywiście nie jest to banalne, bo z każdej strony mamy nadmiar bodźców. Ale potrafimy zauważać te, które oddziałują na nas bardziej.

Na pewno do takich trzeba zaliczyć reklamy na telebimie, np. tego typu. Dlatego sporo firm kupuje reklamy na telebim Kraków galeria krakowska. W każdej dużej galerii są telebimy, na których można kupić sobie reklamę. Ceny są związane z czasem, przez jaki będzie wyświetlana reklama. Pewnym ludziom wydaje się, że telebimy przed galeriami handlowymi oraz w ich wnętrzach to coś zbędnego. Jednak rzeczywistość jest taka, że galerie handlowe mają coraz więcej sklepów i zdarza się, że zerknięcie na telebim prowadzi do tego, że klient skieruje kroki do sklepu, którego reklama wyświetlił się na telebimie.

Poza tym jak łatwo się domyślić, gdyby tego typu reklamy nie miały sensu marketingowcy nie wybierali tego rodzaju opcji. Telebim przed galerią pokazuje ludziom, którzy przejeżdżają obok jak i osób, które przechodzą w okolicy, co mogą kupić w konkretnym miejscu. Czasem po prostu postanawiamy wejść do takiej galerii właśnie z powodu reklamy na telebimie. Jednak każdy wie jak to jest wejść do centrum handlowego, zawsze wychodzimy z większą ilością produktów niż było to w planie. Telebim w gdyńskim centrum handlowymtelebim
Source: www.medas-media.com.pl
Każde centrum handlowe jest niemal takie same, bo w każdym po prostu jest mnóstwo sklepów. Jednak każde z miast próbuje, by jego galeria była tą najbardziej rozpoznawaną i najchętniej odwiedzaną w regionie. W większych miastach niemalże w każdej dzielnicy są galerie handlowe, ale jest też galeria, która przewodzi rozmiarami budynku i ilością sklepów, w porównaniu z pozostałymi galeriami funkcjonującymi na terenie miasta. Również Gdynia postarała się o swoją Estakadę. Oczywiście w trójmiejskiej metropolii trzeba się postarać, żeby klienci potencjalni stali się tymi, którzy wyciągną portfele właśnie w gdyńskiej galerii handlowej.

Dobra reklama oraz telebim Gdynia estakada są właściwymi sposobami na przyciągnięcie klientów.

Jeśli zainteresowały Cię tematy w naszym artykule, to kliknij w ten link oraz czytaj tutaj więcej (https://www.eccotravel.eu/dominikana/index.php?atrybuty_up=pl_plaze) następnych informacji.

Warto jednak pamiętać o tym, że poza świecącymi reklamami powinno się nie zapominać o imprezach, jakie można organizować na terenie galerii. Występy muzyczne, spotkania ze znanymi osobami, rodzinne konkursyoraz interesujące promocje również będą w stanie przyciągnąć klientów, a jeśli klientom się w danym miejscu spodoba, to na sto procent wrócą, żeby zrobić zakupy.

Tags: galerie, reklama, telebim, cena, klienci