Pieluchy wielokrotnego użytku jako asortyment dla malucha coraz popularniejszy w kraju jak i na świecie


Pieluchy wielorazowe są coraz bardziej popularne zarówno w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są zdrowe dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz bardziej popularne również w Polsce jak i na świecie. Przede wszystkim temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne. Są uszyte z tkanin oddychających, a więc nie ogrzewają pupy malucha.

otulacz
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
A co ważne, są bardzo prościutkie w stosowaniu. Nie trzeba ich ani wygotowywać, ani prasować! Dla noworodka najlepiej sprawdzają się otulacze uszyte z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra.

Jeżeli ten tekst Cię zaciekawił, to śmiało kliknij tu oraz przekonaj się, co przeczytasz w najświeższym wpisie (http://varsovia.edu.pl/prywatne-gimnazjum/). On również jest warty uwagi.

Owo maleństwo i tak często się przewija, dlatego to najpraktyczniejszy i również tani zestaw. Otulacze trzeba zmieniać co 5 przewinięcie. Dobrze mieć też do niego ze 2-3 pieluchy formowane, które użyjemy w czasie spaceru czy w czasie drzemki.

pieluszki kieszonki
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Pieluszki wielorazowe też na polskim rynku są coraz bardziej znane i akceptowane. Ale, pieluszka (nasz newsletter- https://fiorino.eu/sklep/pieluszki-bambusowe-i-algowe) z materiału XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale artykuł wszechstronny, komfortowy i przychylny zarówno dla potomka, jak i dla rodzica.

Na dodatek dochodzą też pieluszki z kieszonką. Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupy maleństwa uszyta jest z mikropolaru, który odprowadza wilgotność do wnętrza pieluszki a skóra niemowlaka pozostaje sucha. Powłoka zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranko przed zamoczeniem. Obie warstwy stanowią kieszonkę, w której dajemy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełniana, bambusa, konopna lub zwykłą pieluszkę tetrową. Głównie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.

Najbardziej znane są pieluszki w praktycznej wersji one size, inaczej od urodzenia dzieciatka do zakończenia okresu pieluchowania. Plusem pieluszki z kieszonką jest niezwykle szybki okres schnięcia - oddzielnie wysuszamy pieluchę i wkładkę, możność zastosowania róznorakich wkładek i regulacji chłonności oraz łatwość stosowania. Do niedawna ogromnym obwarowaniem dla mnóstwa opiekunów była cena. Wbrew że w rachunku końcowym na wielorazówki wydamy tylko połowę kwoty w porównaniu do jednorazówek, to pieniążki trzeba wydać w pierwszych miesiącach życia potomka.

Tags: ekologia, Otulacz, pieluszka, mikropolar