Ostatnia noc szaleństwa - atrakcyjne pomysły


Nie ma nic cudowniejszego niż przysięga małżeńska w kościele i zabawa weselna. Panie wyglądają w sukienkach ślubnych oszałamiająco. Ale nim dojdzie do ślubu robiony jest wieczór panieński warszawa. Taka noc ma być niepowtarzalną zabawą dla przyszłej panny młodej. W Warszawie jest wiele klubów, do których można wyciągnąć przyszłą pannę młodą. Wieczór panieński to często początkowe spotkanie wszystkich dziewczyn – koleżanek przyszłej panny młodej – w domu. Bywa, że cała impreza trwa w klubie. Dziewczyna będąca świadkową organizuje wszystko oczywiście z pomocą znajomych.
na wieczorze panieńskim w kawiarni
Author: leyla.a
Source: http://www.flickr.com
Zamawiany jest tort, dziewczyny muszą ubrać się tak, by odróżniały się od tłumu, przyszła zona ma szarfę, na której napisane jest, że to jej impreza panieńska i zaczyna się dobra impreza z ciekawymi pomysłami, jak np. sweet-home.pl/40,Torty_dla_doroslych.htmlaniu na imprezę panie najczęściej jadą limuzyną. A na dyskotece często panna młoda ma do wykonania parę zabawnych zadań zorganizowanych przez jej koleżanki. Zabawa trwa do świtu. Kończy się kacem kolejnego dnia i milionem przyjemnych wspomnień. Bo impreza panieńska to odpowiednik zabawy kawalerskiej dla panów. Kolejną cechą wspólną jest fakt, że fotki zawsze bywają dość dwuznaczne.

wieczór panieński
Author: Caitlin Regan
Source: http://www.flickr.com
„W kawiarniany gwar jak tornado…”

Wszyscy dobrze wiemy, że czasem najlepszym rozwiązaniem jest pójście na kawę. Nie zawsze mamy ochotę robić kawę w mieszkaniu, a bywa i tak, że robimy to odruchowo i smak kawy nie jest zbyt dobry. Dlatego warto czasem pójść do kawiarni. Kawiarnia to nie jedynie opcja otrzymania smacznej kawy lub herbaty i kupna kawałka ciasta. To też możliwość złapania oddechu. Klimat w kawiarni sprzyja rozmyślaniom, czytaniu książki i nawet pracy. Warto jest, więc wybrać się do kawiarni i zobaczyć jak przyjemnie możemy spędzić czas. Takie wyjście na kawę dodaje energii. I wcale nie chodzi o dawkę kofeiny, chodzi raczej o atmosferę lokalu. Nie bez powodu w wielu utworach słychać miłe słowa o kawiarniach. Tam właśnie możemy poznać ciekawych ludzi, za dnia odpocząć a w niektórych pod wieczór posłuchać jakiegoś grajka.Tak, więc jeżeli nie wiemy, co ze sobą zrobić podczas deszczowego dnia, albo, gdy słońce zdecydowanie za bardzo przygrzewa, zawsze można iść do kawiarni jak Sweet Home, tam zawsze będzie jakiś powSweet Homeiechu. Poza tym w kawiarniach możemy zrobić coś nie tylko sobie. Można też przygotować w takim miejscu imieniny, albo nawet wieczór panieński. Wszystko zależy od osoby kierującej kawiarnią i naszego wygadania.

Tags: ciasta, koleżanki