O krok przed konkurencją fotografia 360 stopni


Jeżeli chodzi o współczesną kulturę to widzimy, że przeważają w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz powinien być prosty, na fotografii musi być widać wszystko. Dlatego tak popularna ostatnio jest fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma ukazać produkt w bardzo realistycznej formie. Przy takiej fotografii możemy ujrzeć daną rzecz z wszystkich stron.
Nie ma żadnego kłopotu z tym, żeby ujrzeć np.

Odkryj inne pokrewne niezwykle cenne źródło informacji na rozważany problem - kliknij tutaj i poznaj więcej w serwisie zdalnie sterowane zabawki.

jak wybrany model sukienki wygląda na modelce. To zupełnie inny wymiar fotografii, który rzeczywiście jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo zupełnie inaczej spogląda się na zwykłe fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które odzwierciedla każdy niuans.
fotograf
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dlatego jeżeli chcemy, by nasze produkty zostały świetnie pokazane na stronie www to warto zamówić fachowca który stworzy fotografie obrotowe, zwłaszcza, jeżeli nasze produkty można zobaczyć tylko w sieci. Jeśli nie prowadzimy żadnego stacjonarnego sklepu, to powinniśmy wziąć pod rozwagę stworzenie galerii w postaci zdjęć obrotowych. To na pewno będzie przyciągało klientów.

Zdjęcia w trójwymiarze - przykłady na Obecnie wszystko jest w 3D, chodzimy na produkcje filmowe z tym znaczkiem i można nawet zobaczyć takie zdjęcia 360 stopni. Jak na razie zdjęcia tego typu są tworzone z myślą o towarach, ale na pewno, po jakimś czasie, przeniesie się to na płaszczyznę codzienności. Bo każdy chciałby mieć zdjęcie w 3D, które może przesłać rodzinie, która jest oddalona o kilka tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, jaki dany produkt rzeczywiście jest. Nie trzeba prosić o podsyłanie dodatkowych zdjęć, bo nie udało nam się czegoś zauważyć. Na zdjęciach 3D widać każdy szczegół. Jest to na pewno genialne rozwiązanie, jednak muszą się tym parać profesjonaliści, bo inaczej, na naszej stronie pojawią się marne imitacje zdjęć 3D a to będzie niekorzystnie świadczyło o naszej firmie. Jeżeli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i najlepiej wrzucić zwykłe zdjęcia. Jednak z drugiej strony prawda jest taka, że powinniśmy inwestować w firmę, bo inaczej nie będzie oczekiwanych zysków.Tags: fotografia, zdjęcia