Nowe pomysły na niezwykły ślub i oryginalne wesele

Posted on 12/03/2018 10:09am

W obecnych czasach, kiedy ślub można wziąć w plenerze na świeżym powietrzu, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko przyjdzie nam do głowy, warto zatroszczyć się nie tylko o oryginalne miejsce, ale też o nietypową oprawę tego wydarzenia i piękne przyjęcie dla naszych gości. Podsuwamy ciekawe koncepcje!
para młoda w kościele
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby spośród wszystkich pomysłów, które wpadły nam do głowy, wybrać te, które będą pasowały do samego miejsca, na które się zdecydowaliśmy i do nas samych. Pomyślmy o tym, jakich gości chcielibyśmy mieć w tym ważnym dniu blisko siebie, czy w trakcie ślubu lepiej sprawdzi się chór gospel czy kwartet smyczkowy na ślub (saladlaciebie.com/sale-weselne/malopolskie.html), czy obdarować drobnymi prezentami wszystkich przybyłych gości? Jeśli żyjemy blisko natury i ceremonia na skraju lasu lub uroczej łące niedaleko jakiegoś pensjonatu jest w naszym stylu, przyjęcie też możemy zrobić w plenerze.Postawmy wtedy na delikatną, surową dekorację kwiatową, dużo bieli albo pasteli, ale bez dodatku plastiku. Jeśli ceremonia na plaży jest w naszym klimacie, celujmy w morskie motywy - granat, błękit, biel. zastawa w kolorze piaskowym będzie się pięknie prezentować na białym obrusie z granatowymi, pasiastymi serwetkami ożywionymi czerwienią i świecami z muszelkami. Pomyślmy wówczas też o miłej dla ucha, ale nie przeszkadzającej w całej imprezie muzyce. Kwartet smyczkowy na ślub (sprawdź promocje na kamerzysta kraków-> http://www.byczefilmy.pl/kamerzysta-na-wesele-krakow) zamiast dj-a czy zespołu będzie doskonały, jeżeli przygotowujemy wysublimowane przyjęcie a nie wesele (strings.art.pl/portfolio/uczta/) na sto osób. Wtedy też klimat lokalu powinien być odpowiedni. Klasyczna, francuska restauracja zarezerwowana tylko dla nas albo sala bankietowa przy hotelu powinny zdać egzamin.

Powrót gożdzików na salony
Author: Agnieszka Teresa Batko
Source: Agnieszka Teresa Batko
Natomiast jeśli chcemy zorganizować swojską imprezę z charakterystycznym rustykalnym stoiskiem uginającym się pod ciężarem smakołyków, zdecydujmy się też orkiestrę lub zespół, który wpisze się w upodobania naszych gości i zabawi ich do białego rana. Oczepiny o północy nie zawsze muszą mieć miejsce. Możemy odejść od tradycji i odważyć się na coś równie widowiskowego, lecz bardziej wyszukanego. Nowożeńcy mogą wypuścić lampiony lub też otworzyć listy, które stworzyli długo przed ślubem lub ofiarować sobie trzy rzeczy, przygotowane przed ceremonią z myślą o drugiej osobie. Ślubne pomysły stają się coraz bardziej oryginalne. Jeśli jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia ma być imprezą, którą wszyscy będą dobrze wspominać nawet po latach, skorzystajmy z porady osoby, która zawodowo zajmuje się planowaniem tego typu ceremonii. Z kolei jeżeli jesteśmy kreatywni – oddajmy się tworzeniu i zaplanujmy sobie piękną uroczystość, w której będzie miejsce i na spełnienie oczekiwań gości, i naszych własnych.

Tags: przyjęcie, ceremonia, zaślubiny