Nowe pomysły na niezwykły ślub i oryginalne wesele


W obecnych czasach, kiedy ślub można wziąć w plenerze na świeżym powietrzu, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko przyjdzie nam do głowy, warto zatroszczyć się nie tylko o oryginalne miejsce, ale też o nietypową oprawę tego wydarzenia i piękne przyjęcie dla naszych gości. Podsuwamy ciekawe koncepcje!
para młoda w kościele
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby spośród wszystkich pomysłów, które wpadły nam do głowy, wybrać te, które będą pasowały do samego miejsca, na które się zdecydowaliśmy i do nas samych. Pomyślmy o tym, jakich gości chcielibyśmy mieć w tym ważnym dniu blisko siebie, czy w trakcie ślubu lepiej sprawdzi się chór gospel czy kwartet smyczkowy na ślub, czy obdarować drobnymi prezentami wszystkich przybyłych gości? Jeśli żyjemy blisko natury i ceremonia na skraju lasu lub uroczej łące niedaleko jakiegoś pensjonatu jest w naszym stylu, przyjęcie też możemy zrobić w plenerze.Postawmy wtedy na delikatną, surową dekorację kwiatową, dużo bieli albo pasteli, ale bez dodatku plastiku. Jeśli ceremonia na plaży jest w naszym klimacie, celujmy w morskie motywy - granat, błękit, biel.

Czy masz chęć dowiedzieć się czegokolwiek świeżego na przedstawiany wątek? Jeżeli tak, to idealnie, ponieważ ta oryginalna publikacja zapewne także Cię zaciekawi.

zastawa w kolorze piaskowym będzie się pięknie prezentować na białym obrusie z granatowymi, pasiastymi serwetkami ożywionymi czerwienią i świecami z muszelkami. Pomyślmy wówczas też o miłej dla ucha, ale nie przeszkadzającej w całej imprezie muzyce. Kwartet smyczkowy na ślub zamiast dj-a czy zespołu będzie doskonały, jeżeli przygotowujemy wysublimowane przyjęcie a nie wesele na sto osób. Wtedy też klimat lokalu powinien być odpowiedni. Klasyczna, francuska restauracja zarezerwowana tylko dla nas albo sala bankietowa przy hotelu powinny zdać egzamin.

Powrót gożdzików na salony
Author: Agnieszka Teresa Batko
Source: Agnieszka Teresa Batko
Natomiast jeśli chcemy zorganizować swojską imprezę z charakterystycznym rustykalnym stoiskiem uginającym się pod ciężarem smakołyków, zdecydujmy się też orkiestrę lub zespół, który wpisze się w upodobania naszych gości i zabawi ich do białego rana. Oczepiny o północy nie zawsze muszą mieć miejsce. Możemy odejść od tradycji i odważyć się na coś równie widowiskowego, lecz bardziej wyszukanego. Nowożeńcy mogą wypuścić lampiony lub też otworzyć listy, które stworzyli długo przed ślubem lub ofiarować sobie trzy rzeczy, przygotowane przed ceremonią z myślą o drugiej osobie. Ślubne pomysły stają się coraz bardziej oryginalne. Jeśli jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia ma być imprezą, którą wszyscy będą dobrze wspominać nawet po latach, skorzystajmy z porady osoby, która zawodowo zajmuje się planowaniem tego typu ceremonii. Z kolei jeżeli jesteśmy kreatywni – oddajmy się tworzeniu i zaplanujmy sobie piękną uroczystość, w której będzie miejsce i na spełnienie oczekiwań gości, i naszych własnych.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to zachęcamy do kliknięcia tu. To warte uwagi omówienie (http://www.alternatywa.info.pl/film-slubny/), które również z pewnością Cię zafascynuje.

/J]

Tags: przyjęcie, ceremonia, zaślubiny