Nieprzeciętne uroczystości weselne


Pytanie o to, co zrobić, ażeby ślub oraz wesele były udane nie jest jedynym, jakie narzeczeni zadają sobie w okresie przedślubnych przygotowań. Wszystkim zależy na tym, by ceremonia była nie tylko poruszająca, ale także szczególna i na długo zapadła weselnikom w pamięć. Perfekcyjne wesele z kolei powinno być efektowne, a z pewnością nie może być nudne.

Para Młoda
Author: Rahul de Cunha
Source: http://www.flickr.com
"Co uczynić, by nasz ślub i wesele były super interesujące?" - nad tym głowią się narzeczeni (przejdź). Coraz to częściej żeby uzyskać ten cel nie wystarczy zaangażować niezłego DJ’a, lub orkiestry z wciągającym do zabawy wodzirejem. Tym bardziej, iż w rodzimej tradycji przyjęcia weselne trwają nawet całą noc i niełatwo jest spowodować, by goście bawili się dobrze przez cały ten czas. Z sezonu na sezon kolejne pary młode wyżej ustawiają poprzeczkę, szykując wiele nietypowych atrakcji weselnych.Jeśli i wy pragnęlibyście im dorównać czy jeżeli po prostu cenicie sobie nieszablonowość, powinniście w czasie przygotowań do ślubu oraz wesela, w ich harmonogramie zaplanować czas na weselne atrakcje. A jest w czym wybierać. Na rynku działa coraz to więcej firm które to aranżują przeróżnego typu atrakcje na wesele. Ażeby ułatwić wam rozeznanie się w ich propozycjach, przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Wypuszczanie gołąbków przez młodą parę.

Nie jesteś pewien odnośnie tamtego zagadnienia? Po prostu sprawdź szczegóły obsługa imprez warszawa opublikowane właśnie tutaj. Wszystko zostało dokładnie przedstawione.

Białe gołębie to są symbolem uczucia, a ich wspólne wypuszczenie przez świeżo poślubionych, ludzi jest ogromnie romantycznym gestem. Przy aranżowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę parę możliwości: wypuszczenie gołębi dwóch, czterech czy sześciu, z dłoni własnych czy z kosza. Wypuszczenie motylków po wyjściu pary młodej z kościoła, jest to atrakcja weselna, która jest kolorową alternatywą wypuszczenia gołębi.
Tysiące wypuszczonych motyli robią piorunujące odczucie. Istotne jest to, by zlecenie na motyle złożyć najpóźniej na dwa miesiące przed zamyślana datą wesela. Kluczowe jest również to, iż dla takiego motylego „show” niezbędne są odpowiednie warunki, zatem słoneczna pogoda oraz temperatura ponad 15 stopni C.

Wypuszczenie mydlanych baniek to następna z atrakcji ślubnych, kreujących niesamowitą atmosferę, zaś dla fotografa okazję do wykonania efektownych zdjęć ->promocyjne ceny!. Bąbelki można wypuścić także podczas pierwszego tańca nowożeńców, podziękowań dla rodzicieli jak też w każdym innym, opcjonalnym momencie ślubu lub wesela.

Tags: kościół, DJ, scenariuszu, gołębi