Nie chcesz tradycyjnego ślubu kościelnego? Oto ciekawa propozycja!


Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne imprezy weselne, były zwyczajowe zabawy, był zespół, przybyła familia z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, których nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi na myśl, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak miały twoje koleżanki.
Marzysz
śluby i wesela za granicą
Author: porsche_chen2009
Source: http://www.flickr.com
o wyjątkowej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez nieznanej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych głupich zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz polskiego wesela, gdyż boisz się, iż będzie to wszystko prezentować się niczym w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.Boisz się, że dojdzie do jakichś burd, zaczną się nieporozumienia, że alkohol uderzy do głowy i rozpoczną się niespodziewane wypadki. Z innej strony myślisz, przecież to mój dzień, moje szczęście, czy muszę się nim dzielić z całą, nawet nieznaną częścią rodziny. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przybędą i wyjadą.

Zgodnie z tym przekonaniem rozpoczynasz poszukiwania czegoś całkowicie odmiennego, myślisz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toodnaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Zaraz, zaraz, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, iż można wziąć ślub (parasole wynajem) i wesele poza granicami. Zmobilizowana tą myślą zasiadasz do komputera i szukasz informacji, jak to wygląda i czy w ogóle jest taka możliwość?


I już zaraz widzisz efekty, wynajdujesz firmy, które planują takie śluby, do większości państw na świecie.

Czy ten wątek wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź do oferty (https://www.deluxetravelclub.pl/hotele/xakanaxa-camp) i przeczytaj informacje, w które obfituje inny portal.

A cena, w zależności czy chcesz mieć ślub w Europie czy może w jakimś egzotycznym państwie to ceny się różnią. Dzwonisz do jednej z firm (sprawdź ten adres), aby dowiedzieć się więcej i zyskać przybliżoną cenę. Informacje, które dostajesz są zdecydowanie obiecujące, na sto procent bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jednocześnie zachowasz oszczędności na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, na pewno będą szczęśliwi z twojego szczęścia. Na pewno też będą zachwyceni, że lecą razem z wami!

Tags: śluby, wesela, wesele, ślub, Zespół, ślubie, weselne, organizują, podróż poślubną