Następna edycja ciekawych gier towarzyskich


Mortal Kombat X to dziesiąta edycja legendarnego cyklu brutalnych bijatyk. Dwoje wiarusów, wyłonionych z puli składającej się z tak obrazkowych istot, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotka się na scenie w dowolnej nierealnej krainie i toczy krwawy pojedynek na śmierć i życie, jaki nieraz wieńczy niesamowite okrutne rozgrywki. Bawić się wolno w trybie jedno, jak też i wieloosobowym.

gry na Xbox
Author: jstyle.de
Source: http://www.flickr.com
Fabuła mortal kombat x przebiega dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach z ostatniej gry, toteż poniektórzy wiarusi przepadli, a ich pozycje zajęły nowe postacie (jak chociażby Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi). Co ważniejsze, każdy z zawodników występuje dzisiaj w paru kategoriach, różniących się pomiędzy sobą używaną taktyką i stylem walki.The New Order to kolejna edycja słynnej serii jednoosobowych strzelanin. W nowej odsłonie Wolfensteina wcielamy się znowu B.J.

Jeżeli nie masz pewności, czy opublikowane na tej witrynie wiadomości są wystarczająco dokładne, to zobacz źródło (https://lemans.pl/), które zostało wykorzystane do stworzenia tego tekstu.

Blazkowicza, amerykańskiego śmiałka wojennego. Historia gry zaczyna się jeszcze w trakcie II wojny ogólnoświatowej, ale szybko przestawia się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W tej opcjonalnej odmianie rzeczywistości naziści zwyciężyli II wojnę światową za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przejęli kontrolę nad całym globem, wprowadzając tytułowy nowy etap. Blazkowicz kolejny raz łapie za broń, ażeby zmierzyć się ze osobistymi wiecznymi przeciwnikami. Wojna w The New Order opowiadająca o przypadkach Blazkowicza dzieje się też w różnych zakamarkach Europy, słynny zuch zawitał nawet do naszego kraju. Niemało oryginalnych szczegółów zaprezentowało się w samej walce.

Zacznijmy od tego, że Blazkowicz ma możliwość korzystać z urządzenia do przecinania obiektów, posłużyło ono kreatorom do wykonania prostych szarad środowiskowych. W sprawie strzelania, twórcy postawili na siłę ognia, bo każdy z karabinów i rewolwerów jest mocny. Oprócz tego The New Order inauguruje szyk stosowania dwóch karabinów jednocześnie, ukrywania się za osłonami i robienia wślizgów. Ukłonem w stronę kapitalnych edycji serii jest konieczność gromadzenia pojemniczków z życiem i pudeł z amunicją, bez latania po mapie grający zbyt długo nie przetrzyma.

The New Order stawia na chłodniejsze optycznie nastroje, którym akompaniuje stonowana elektroniczna ścieżka muzyczna. Gracz będzie zmuszony stać się cząstką tego groźnego świata i spełnić zaskakującą kontrofensywę na kryminalny ustrój hitlerowców. Wyłącznie gracz posiada w sobie dość odwagi, by przeciwstawić się niezwyciężonej armii robonazistów i ogromnych superżołnierzy. Tylko ty zdołasz ujarzmić Trupią Główkę i odmienić rytm dziejów.