Najpopularniejsze tendencje w przemyśle biżuteryjnym, czyli co się teraz nosi jeśli rozmawiamy o błyskotkach


W każdym sezonie na salonach zobaczyć możemy oryginalny trend, o którym z reguły zapominamy, ale czasem zdarzy się, że jeden zostanie z nami dłuższy czas. Przyjrzyjmy się więc kilku rozchwytywanym teraz fasonom, a może odkryjemy, że garstka z nich w żadnym razie nie jest tak oryginalna jak nam się zdawało.


Para młoda na sali weselnej
Author: Luis Roberto Lainez
Source: http://www.flickr.com
Główną tendencją tego roku jest z pewnością przepych w wybieraniu dodatków i za żadne skarby nie ograniczanie się do jednego egzemplarza biżuterii, ponieważ tutaj rządzi idea im więcej tym lepiej. Trzy pierścionki na każdym paluszku są więc ciepło witane. (obrączki ślubne zirkon) To samo dotyczy kwestii wisiorków, które noszone warstwowo, stały się wykładnikiem wpasowywania się w trendy. Najlepiej do tego pasują delikatne złote lub srebrne akcesoria połączone w spójny zestaw. Przepych na palcach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieprzykryte? Otóż nie, gdyż i tu panuje szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek do spółki z zegarkiem to następny hit tego sezonu. Jeśli poszukamy w pamięci, odpowiednio głęboko, może się okazać, iż skądś już pamiętamy takie zamiłowanie do natłoku ozdób i mieszanie wszystkich stylów, w celu utworzenia różnokolorowej mozaiki. Taka tendencja ujawniła się również w latach osiemdziesiątych, tylko w odrobinę bardziej szalonej i jaskrawej kolorystyce.

Trzeba przyznać, że obecne trendy są odrobinę delikatniejsze i łagodniejsze, co pod żadnym pozorem nie znaczy, że nudniejsze.A ma miejsce w przemyśle biżuterii ślubnej? W tej sprawie niepodzielnie panują obrączki dwukolorowe. Są połączeniem dwóch popularnych materiałów o różnych kolorach.

Chcesz wiedzieć więcej z owego interesującego tematu? Zatem świetnie trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to wesele kutno i przenieś się do kolejnej strony.

ategoria obrączki dwukolorowe obejmuje więc nie tylko najbardziej znane połączenie, czyli złoto ze srebrem, a też te bardziej niecodzienne, jak dla przykładu złoto białe z różowym. To jednak nie koniec, gdyż w weselnych modach znalazło się miejsce dla tak „nieślubnych” kolorów jak granatowy, a niekiedy nawet i czarny. Ależ, co w tym dziwnego jeśli w obecnych czasach już nawet ciemna suknia ślubna pomału staje się czymś nie budzącym kontrowersji.


obrączki
Author: Takashi Hososhima
Source: http://www.flickr.com
Dokładnie zauważamy, więc że dziedzina biżuterii podlega dynamicznym przemianom i królujące tendencje zmieniają się,jak w kalejdoskopie. Jednakże, czasami zdarza się tak, że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat niektóre popularne obecnie trendy powracają do łask - .

Tags: trend, złoto, mozaiki