Najpopularniejsze tendencje w przemyśle biżuteryjnym, czyli co się teraz nosi jeśli rozmawiamy o błyskotkach


W każdym sezonie na salonach zobaczyć możemy oryginalny trend, o którym z reguły zapominamy, ale czasem zdarzy się, że jeden zostanie z nami dłuższy czas. Przyjrzyjmy się więc kilku rozchwytywanym teraz fasonom, a może odkryjemy, że garstka z nich w żadnym razie nie jest tak oryginalna jak nam się zdawało.

Para młoda na sali weselnej
Author: Luis Roberto Lainez
Source: http://www.flickr.com
Główną tendencją tego roku jest z pewnością przepych w wybieraniu dodatków i za żadne skarby nie ograniczanie się do jednego egzemplarza biżuterii, ponieważ tutaj rządzi idea im więcej tym lepiej.

Zaciekawił Cię ten opis? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego artykułu i czytaj dalej klimatyzatory split o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Trzy pierścionki na każdym paluszku są więc ciepło witane. (obrączki ślubne zirkon) To samo dotyczy kwestii wisiorków, które noszone warstwowo, stały się wykładnikiem wpasowywania się w trendy. Najlepiej do tego pasują delikatne złote lub srebrne akcesoria połączone w spójny zestaw. Przepych na palcach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieprzykryte? Otóż nie, gdyż i tu panuje szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek do spółki z zegarkiem to następny hit tego sezonu. Jeśli poszukamy w pamięci, odpowiednio głęboko, może się okazać, iż skądś już pamiętamy takie zamiłowanie do natłoku ozdób i mieszanie wszystkich stylów, w celu utworzenia różnokolorowej mozaiki.

Zapraszamy - naciśnij tutaj Artykułu dla majsterkowicza i przenieś się na kolejną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie nowe i interesujące wiadomości.

Taka tendencja ujawniła się również w latach osiemdziesiątych, tylko w odrobinę bardziej szalonej i jaskrawej kolorystyce.Trzeba przyznać, że obecne trendy są odrobinę delikatniejsze i łagodniejsze, co pod żadnym pozorem nie znaczy, że nudniejsze.A ma miejsce w przemyśle biżuterii ślubnej? W tej sprawie niepodzielnie panują obrączki dwukolorowe. Są połączeniem dwóch popularnych materiałów o różnych kolorach.Kategoria obrączki dwukolorowe obejmuje więc nie tylko najbardziej znane połączenie, czyli złoto ze srebrem, a też te bardziej niecodzienne, jak dla przykładu złoto białe z różowym. To jednak nie koniec, gdyż w weselnych modach znalazło się miejsce dla tak „nieślubnych” kolorów jak granatowy, a niekiedy nawet i czarny. Ależ, co w tym dziwnego jeśli w obecnych czasach już nawet ciemna suknia ślubna pomału staje się czymś nie budzącym kontrowersji.

obrączki
Author: Takashi Hososhima
Source: http://www.flickr.com
Dokładnie zauważamy, więc że dziedzina biżuterii podlega dynamicznym przemianom i królujące tendencje zmieniają się,jak w kalejdoskopie. Jednakże, czasami zdarza się tak, że za kilkanaście, kilkadziesiąt lat niektóre popularne obecnie trendy powracają do łask - .

Tags: trend, złoto, mozaiki