Misja „Planujemy przyjęcie weselne"


Planowanie wesela rozpoczyna się tuż po zarezerwowaniu terminu ślubu, a czasami - terminu na sali ślubnej. Jak krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Wesele to duża inwestycja, zarówno pieniężna, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto zatem poświęcić przygotowaniom odpowiednio wiele uwagi, żeby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez komplikacji oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Na sali weselnej
Author: Данила Артемович
Source: http://www.flickr.com
Zadbajmy stosownie wcześnie o to, ażeby nasze wesele było niepowtarzalne oraz aby zapadło w pamięć weselników na długi czas. Nim jeszcze zarezerwujemy salę, zanim postanowimy kogo poprosić na swój ślub oraz wesele - wypróbuj w promocji DJ na wesele Lubuskie: http://www.djhektor.pl/ -, powinniśmy poddać się procesowi wizualizacji wyśnionego przyjęcia weselnego. Warto za pomocą fantazji przenieść się w sam środek wesela naszych snów, najpierw musimy każdy najdrobniejszy element wykoncypować oraz dopracować w głowie w najdrobniejszych detalach - dopiero później można przenieść projektowanie do świata rzeczywistego. Ważne jest też, ażeby rozsądnie korzystać z porad wszelakich osób-doradców, szczególnie tych z rodziny, jacy "wszystko wiedzą najlepiej". Grunt to dobry a także przedyskutowany z partnerem plan, na którym oprzemy się aranżując wesele, jeżeli zadbamy o każdy szczegół, w istocie będzie to wesele naszych snów!

Pierwszy krok przy projektowaniu wesela to: poznanie ze sobą rodzicieli narzeczonych. Dobrze jest zaaranżować pierwsze spotkanie w miejscu komfortowym i przyjaznym: w mieszkaniu pana młodego bądź panny młodej. Następnym krokiem jest planowanie budżetu na uroczystości weselne, a w następnej kolejności – zarezerwowanie konkretnych terminów. Dobrze jest wbić w przeglądarkę hasło: wesele pod Wrocławiem, względnie hotel okolice Wrocławia.


Po przygotowaniach formalnych jak też po wyszukaniu cateringu oraz obstawy muzycznej wesela, nadchodzi pora na wybór strojów dla pana młodego oraz panny młodej. W tym czasie (a zatem ok. 5-6 miesięcy przed przysięgą) wybieramy też obrączki, a także świadków. Panna młoda ma możliwość zdecydować się w tym czasie na pierwsze odwiedziny u kosmetyczki (najlepiej zatroszczyć się o swoją cerę należycie wcześnie). W tym czasie warto wybrać także zaproszenia ślubne – najlepiej zdecydować się na niebanalny pomysł, który spodoba się gościom oraz już samą koncepcją nakłoni do przybycia na uroczystości weselne.

Tags: wesele, ślub, sala, przyjęcie weselne