Majtki treningowe idealnie nadają się dla starszych dzieci


Do odpieluchowania warto zastosować majtki treningowe. Przychodzi taki okres, kiedy dziecko powinno już rozpocząć naukę załatwiania własnych potrzeb fizjologicznych do nocnika albo na ubikację, a nie w pieluszkę. Kiedy nie chcemy, żeby podczas prób jego odpieluchowania czekało nas co chwilę sprzątanie, ale jednocześnie chcemy, żeby czuło, że ma mokro i jest mu niemiło, to trzeba się namyślić czy nie zakupić majtki treningowe.

Dziecko w pieluszce
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Prezentują się one jak normalne majtki, jeżeli będą właściwie dobrane to nic nie będzie miało prawa przeciekać, bo posiadają odpowiednią wkładkę, a jednocześnie będzie ona tak przyszykowana, że nie chłonie moczu tak jak pieluchy, tylko dziecko go ciągle czuje - . To spowoduje, że będziemy mieli szansę odzwyczaić nasze potomstwo używania z pieluch, mając świadomość jednocześnie, że nie będziemy zmuszeni co chwilę myć podłogi.

Pieluszki z kieszonką to odpowiednia inwestycjaDziecko w pieluszce
Author: David D
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie chcemy co miesiąc kupować pampersów, bo twierdzimy, że będzie to strata finansów, to musimy się namyślić nad pieluchami częstego użytku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten wątek? To bardzo dobrze, ponieważ pod linkiem stabilizator na kolano nfz odnajdziesz fascynujące informacje, które Cię zaabsorbują.

Istnieją one wyposażone w specjalne wkładki, które możemy z łatwością wyprać i suszyć, a potem zakładać na nowo. Co więcej takie pieluszki z kieszonką mogą rosnąć razem z potomstwem, zatem będzie to naprawdę pojedynczy wydatek i ma szansę się okazać, że nasze dziecko będzie użytkować tego typu pieluchy od narodzin, aż do czasu ich odłożenia. Co więcej są one zrobione z naturalnych materiałów, więc będą przepuszczać powietrze oraz nie będą podrażniały pupy naszego maleństwa. Zobacz ofertę: .

Rozwiązań jest więcejWarto sobie zdawać sprawę z tego, że jednorazowe pampersy to nie wszystko na co możemy się zadecydować. Do wyboru posiadamy jeszcze takie, których będziemy mieli możliwość wykorzystywać sporo razy, a nawet specjalne majtki, które usprawniają nam naukę załatwiania się na nocnik. Dlatego tak ważne będzie to, żebyśmy poznali się z tą propozycją oraz zadecydowali co będzie odpowiedniejsze dla nas i naszego dziecka.

Tags: dziecko, podłogi, czas, sprzątanie