Szykowne, nowoczesne zaproszenia ślubne


Zaproszenia ślubne to istotny fragment każdego ślubu oraz wesela. Zaproszenie weselne informuje gości o miejscu oraz dacie ślubu i przyjęcia weselnego. Bezsprzecznie powinniśmy zadbać o to, by zaproszenie na ślub było eleganckie i ładne.

zaproszenia
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie powinnyśmy wybierać najdroższych zaproszeń - nie każdy potrzebuje i może wydać na zaproszenia ślubne kilkaset złotych. Niemało przedsiębiorstw proponuje jednak stylowe zaproszenia ślubne w dogodnych cenach. Estetyczne zaproszenie weselne możemy kupić nawet za 1zł! Powinno zaznajomić się z propozycją sklepów internetowych, które oferują zaproszenia weselne. Asortyment jest naprawdę bogaty, w związku z tym niewątpliwie odszukamy zaproszenie, które będzie nam się podobać i zrealizuje nasze wyczekiwania. Jeśli mamy już wybrany motyw kolorystyczny naszego wesela, to wskazane jest wybrać zaproszenia w takim samym kolorze. Bezsprzecznie zrobi to szerokie wrażenie na naszych gościach.

Sprawdź to: .

Zaproszenie na ślub
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Prócz istotnych informacji dotyczących miejsca oraz czasu zaślubin i uroczystości weselnej, na zaproszeniu Młodzi często umieszczają przeróżne wierszyki, które zachęcają do tego, aby goście zamiast kwiatów przynieśli przykładowo wino, interesującą książkę albo coś słodkiego, a zamiast podarków - dali pieniążka do koperty. Takie wierszyki są teraz nadzwyczaj popularne i zamieszczenie ich na zaproszeniu nie jest czymś niestosownym. Dzięki temu można uniknąć nietrafionych prezentów lub masy kwiatów, jakie rychło więdną. Goście nie muszą również zastanawiać się nad doborem prezentu ślubnego.

Przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie: .

Gdy kupimy zaproszenia weselne, pomnijmy także o ich wcześniejszym wysłaniu do gości. Zaproszenia na ślub należy wysłać chociaż 3 miesiące wcześniej. Będziemy posiadali pełne przekonanie, iż wysłane zaproszenia dotrą na czas, a goście będą mieli jeszcze wiele czasu na potwierdzenie swojej obecności. Nie pożądane byłoby wysyłać zaproszeń na ostatnią chwilę, gdyż mnóstwo postaci zdoła wówczas po prostu nie przyjść. Jeśli zaproszeń nie dostarczamy osobiście, ale wysyłamy je przykładowo pocztą, wówczas pamiętajmy o tym, aby takie zaproszenie posłać listem poleconym - dzięki temu nie zginie ono na poczcie.