Karta przetrwania gwarantem bezpieczeństwa.


Wszyscy lubimy zaczerpnąć spokoju na dworze. Niezależnie od tego czy udajemy się na niedaleką wycieczkę do lasu, wybieramy większą wyprawę w góry lub długo wyczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi wyjazd planujemy, przygotowania te potrzebują różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, żeby uchronić się przed bezradnością wynikającą z niedoboru narzędzi koniecznych do zażegnania niespodziewanego problemu? Jest wiele zastawów narzędzi, które przez swoją multizadaniowość potrafią uratować sporą część niespodziewanych sytuacji wymagających konkretnych narzędzi. Niestety zazwyczaj są dość kosztowne, a dodatkowo zajmują dużą ilość miejsca.

Nie jest to kłopotliwe w przypadku przemieszczania się pojemnym samochodem, z kolei w sytuacji, kiedy wybieramy pieszą przeprawę z plecakiem,lub wybieramy się na przejażdżkę rowerem, niemożemy sobie pozwolić na dodatkowe urządzenia i marnowanie przestrzeni potrzebnej na artykuły pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nieprzewidywanymi wypadkami losowymi bez konieczności przewożenia z sobą wielkiej ilościwszelakich sprzętów?


Ciekawym przedmiotem może okazać się karta przetrwania ( ). Metalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieści się w każdym portfelu.

Nakłaniamy Cię do przejrzenia następnego postu na ten temat - tam znajdziesz dodatkowe treści. Zatem idź do strony (https://flowshop.org/collections/olej-cbd) i ciesz się nimi.

Oszczędny stalowy gadżet pomoże w wielu niespodziewanych sytuacjach, na którenie jesteśmy gotowi.

Warto trzymać ją zawsze blisko, gdyż może zastąpić aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być użyta na przykład jako otwieracz do puszek, otwieracz do butelek bądź klucz do mniejszych śrub. Dodatkowo jest zaopatrzona w dziurkę do przymocowania smyczki lub kółka z kluczami, przez co możesz mieć ją zawsze pod ręką.

kontakt

Tags: piła, praca, śruba, drogie, metalowy