Jakim wozem pojechać do ślubu?


Termin ślubu zaklepany, sala weselna zajęta, suknia ślubna a także gajer Pana Młodego kupione. Teraz czas przemyśleć, czym Para Młoda pojedzie do ślubu! Wybór jest faktycznie duży! Wybór auta zależy głównie od gustu Pary Młodej, ale również od przystępności wybranego modelu samochodu a także kosztów jego pożyczenia.
samochód
Author: Purple sea donkey
Source: http://www.flickr.com
Limuzyny Kraków - częstokroć wybierane przez pary, przez wzgląd na przestronność, komfort jak też poczucie niepowtarzalności. Zalety limuzyny to nie tylko jej elegancja i wrażenie, jakie wywołuje (więcej na stronie). Tak przestronny samochód zmieści każdą suknię ślubną, nawet z bardzo długim trenem. Pojazd zabytkowy – niemłody, tradycyjny samochód przykuwa spojrzenia oraz zapewni Młodym pamiętną podróż do kościoła a także na wesele.Wypożyczaniem trudnią się zazwyczaj osoby prywatne – pasjonaci takich aut, ale także muzea motoryzacji. Wiekowych pojazdów jest bardzo wiele. Kabriolet – odpowiedni na ślub brany w lecie (wiosna oraz jesień mogą być nadmiernie chłodne). W ciepły, pogodny dzień Młoda Para zaprezentuje się w nim wyjątkowo. Przejażdżka takowym autem może jednak stracić trochę ze swego uroku gdy dzień będzie pochmurny.


Współczesny samochód na wesele Kraków - jeżeli pragniemy jechać do ślubu nowoczesnym, sportowym samochodem, mamy do wyboru dużą ilość marek (więcej tu ). Opłaty są różne i zależą m.in. od przystępności danego modelu w Polsce. Nietypowo – zależnie od własnych upodobań oraz chęci wywarcia wrażenia wielbiciele nietypowych rozwiązań mogą dobrać rozmaite typy pojazdów, w tym samochody wojskowe, autobusy czy styl PRL-owski i przybycie do kościoła Maluchem. Na przyjęcie weselne w klimacie lat 60-tych możemy przybyć wielobarwną furgonetką

samochód
Author: Rick Flores
Source: http://www.flickr.com
Dekoracja czterokołowca wiozącego Parę Młodą na przyrzeczenie jest nie mniej ważne aniżeli upiększenie kościoła. Musi dobrze komponować się z suknią ślubną jak też bukietem Panny Młodej, ale musi jednocześnie pasować do stylu samego samochodu. Dekorujemy przede wszystkim maskę samochodu ale nierzadko ozdabia się też jego tył oraz klamki. Do popularnych ozdób należą bukiety kwiatów (naturalnych czy sztucznych), baloniki a także ślubne tablice rejestracyjne. Cudownie prezentują się na masce pojazdu kompozycje z żywych kwieci (z uzupełnieniami w rodzaju liści, dekoracyjnych traw, tiulowych szarf).

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to bez ociągania przeczytaj także to użyteczne omówienie (https://www.zeccoro.pl/jak-zdjac-pierscionek-ze-spuchnietego-palca). Po prostu kliknij tu a na pewno się nie zawiedziesz!

Pamiętajmy jednakże, iż w czasie letnich upałów dekoracja taka prędko zwiędnie. W zimie z kolei kwiecia mogą zmarznąć.

Jeśli rodzina Panny Młodej przyjeżdża z daleka, warto wpisać w przeglądarkę hasło: wynajem busów Kraków. Więcej na .

Tags: samochód, ślub, wypożyczalnia