Jak wybrać dobrą kapelę na wesele?


Nadchodzi w końcu TEN dzień, wyśniony, długo oczekiwany, rozplanowany w każdym szczególiku, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień naszego życia - dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tego wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej "zaklepujemy" restaurację, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszystkie terminy i szczegóły, zawiadamiamy bliskich i innych weselników. Wstajemy z łóżka tego dnia podnieceni, oddajemy się w wprawne ręce fryzjera i kosmetyczki , udajemy do kościoła ubranego bardzo odświętnie, w którym znajomy ksiądz odprawia wspaniałą ceremonię.


zespół muzyczny
Author: James Willamor
Source: http://www.flickr.com
Spod kościoła limuzyna podwozi nas w miejsce weseliska gdzie rodziciele już od drzwi witają nas chlebem i solą. Wszystko idzie pięknie i gładko aż do momentu wejścia do restauracji w której zamyśliliśmy bawić się razem z naszymi gośćmi. Na podeście przeznaczonym dla zespołu widać grupę nie do końca trzeźwych muzykantów których wybrali i sfinansowali rodzice pana młodego za radą którejś znajomej. Podobno świetny zespół. Tak słyszeli. Nagle zaczynają grać coś w rytmach disco polo, (potem okaże się że nic poza tym nie grać nie chcą). Ich sprzęt grający i nagłaśniający pozostawia mnóóóstwo do życzenia. Gdy lider zespołu w szerokim uśmiechu uwidocznia deficyty w uzębieniu wówczas całkowicie pryska piękno NASZEGO dnia jak bańka mydlana ...


Ażeby taki smutny scenariusz przydarzył się jedynie jako przedślubny koszmar senny radzę planującym ślub przeznaczyć sporo czasu a także uwagi na dobór zespołu muzycznego na wesele, bowiem jest to sprawa NIEZMIERNIE wielkiej wagi. To od przodownika zespołu który zwykle spełnia również funkcje wodzireja zależy jak zabawa będzie wyglądać.

O problemach dotyczących rozmaitych tematyk dowiedzieć się można z sieci. Wówczas wystarczy przeczytać artykuł o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://beforya.pl/category/bizuteria-damska-zestawy).

Wrocławskie zespoły muzyczne muszą mieć wystarczająco bogaty repertuar, tak by móc zaspokoić pod względem muzycznym chociaż większą część gości. Bez wątpienia powinno się zaznajomić się z portfolio zespołu, obejrzeć jakiekolwiek nagrania z dotychczasowych wesel, a nawet obejrzeć pokaz "na żywo" zanim zdecydujemy się na konkretną kapelę. Rzecz jasna cena za występ jest również istotnym kryterium wyboru - żadna z szanujących się kapel nie wyceni całonocnego występu na 300 zł.. Jako dodatkowe kryterium możemy potraktować poglądy osób które miały już wcześniej do czynienia z daną kapelą.
Tak wyłoniony zespół muzyczny na wesele raczej nas nie zawiedzie.

Tags: zabawa, limuzyna, wesele, ślub, zabawy, Kapela, ksiądz, Kapel, muzyczny, kościoła, ślubu, kapeli, muzyków, wesel, kapelę