Jak powinniśmy ubierać nasze pociechy? Sprawdź wybrane propozycje.


Gdy nasze maluchy przychodzą na świat, próbujemy dać wszystko, co najwspanialsze. Zazwyczaj jest tak, że rodzice rekompensują swoim pociechom swoje niedostatki z dzieciństwa. Jeśli zatem ktoś dojrzewał w końcówce zeszłego wieku, może mieć mały kompleks na tle mody. Wówczas zwykle odziedziczaliśmy ciuchy po starszym rodzeństwie. Poza tym, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie panuje ogromna różnorodność. Posiadamy dostęp do wszelkich, renomowanych marek. Dziś może nas hamować tylko cena na metce.

dzieci
Author: ikhou
Source: http://www.flickr.com
Też w modzie dla dzieci jesteśmy świadkami ogromnego progresu. Obecnie możemy ubierać nasze dzieci w ubrania światowych dyktatorów mody. To właśnie robią słynne gwiazdy. Ich słodkie maluszki, które nawet jeszcze nie zaczęły chodzić, już są ikonami mody. Co raz częściej słychać o paroletnich faszonistach, którzy sami kompletują sobie stroje, zgodne z najnowszymi trendami ().
Dzisiejsza odzież dziecięca to wielki wybór kolorów oraz fasonów. Dowolna modna sieciówka produkuje także ubrania dla naszych milusińskich. Mnóstwo z nich to miniatura propozycji dla starszych. Dzięki temu, można ubierać nasze maluchy zgodnie z naszym stylem.
Pamiętajmy jednakże, że to w końcu są tylko dzieci. Nasze córeczki będą jeszcze miały mnóstwo czasu na modne getry i tuniki. Warto więc zachować w tej całej zabawie z modą umiar i ubierać nasze dzieci stosownie do ich wieku. Zwłaszcza, że sukienki dla dziewczynek są naprawdę boskie. Również dla naszego dżentelmena możemy kupić przeurocze porteczki i zawadiacki beret.

Inne artykuły dla dzieci: .

Nie zapominajmy, że sukienki dla dzieci muszą być uszyte z odpowiedniego materiału, który będzie delikatny dla cienkiej skóry naszych dzieci. Jeżeli spostrzeżemy, że po noszeniu jakiegoś ubranka, nasze dziecko ma zaczerwienioną skórę, wyrzućmy tę rzecz z szafy. Zawsze wybierajmy naturalne materiały, które nie powodują u maluchów alergii. Nie zmuszajmy też naszych maluchów do noszenia ciuszków, które im się nie podobają. Nie zabierajmy im dzieciństwa. Na zabawę z modą jeszcze przyjdzie czas, a teraz niech panuje eksplozja kolorów, serduszek i kokardek.

Tags: odzież, dzieci, sukienki, maluchy, pociechy