Jak dużo firm dba o wysoką jakość proponowanych produktów oraz usług?


Troska o najwyższą jakość oferowanych produktów to w przypadku wielu firm nie tylko frazes promocyjny. Zatrudniają one na specjalnym etacie osobę, która w ramach swoich obowiązków m.in. odpowiada za zapewnienie najlepszych standardów jakości danego produktu.
firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com


Do pozostałych zadań osoby, jaka pracuje na etacie inżynier jakości należą także tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem systemów czy metod, kontrolowanie jakości komponentów procesu wyrobu i gotowych przedmiotów.

Ekscytujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie warunki uzyskania kredytu hipotecznego, którą tu znajdziesz, też jest coś wartościowego.

Poza tym osoba, która pracuje na tym stanowisku jest odpowiedzialna za analizę problemów jakościowych oraz wprowadzanie działań korygujących, a także analiza oraz weryfikacja reklamacji odbiorcy, prowadzenie przedsięwzięć poprawiających i zapobiegawczych, bieżący kontakt z klientami odnośnie kwestii dotyczących jakości. Poza tym przygotowuje innych pracowników z zakresu cech jakości czy reprezentuje sektor jakości przed osobami przeprowadzającymi audyty oraz klientami firmy.


inżynier jakości
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Osoba, jaka pracuje na wspomnianym etacie musi posiadać wykształcenie wyższe technologiczne. Dobrze odbieranym przez zatrudniającego byłby fakt posiadania wprawy w pracy na podobnym stanowisku czy umiejętność j.

Jeśli w opublikowanym tu artykuły nie znalazłeś intrygującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam jeszcze jeden tekst.

angielskiego na szczeblu komunikatywnym. Osoba na nim pracująca, może funkcjonować przykładowo w montowni samochodów, sprzętu medycznego czy też telefonów komórkowych.
Jest to stanowisko, jakie zezwala na późniejszy rozwój np. poprzez uczestniczenie w konferencjach. Przełożony gwarantuje oczywiście atrakcyjny pakiet socjalny oraz firmowy laptop.

Tags: prezent, proces, problem, osoba