Intrygujący produkt finansowy na rynku - mbiznes konto


Na rynku finansowym cały czas pojawiają się różne nowe towary finansowe. Jednym z nich jest dzisiejsze, innowacyjne mbiznes konto oddane dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe przeważnie trochę różnią się od kont osobistych, ponieważ są one dostosowane do potrzeb działalności gospodarczych i firm.
pieniądze
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
W związku z tym częstokroć korzystanie z takiego konta może przynieść firmom wiele korzyści. A jak to jest w przypadku korzystania z mbiznes konta?Bank oferujący mbiznes konto Start przygotowywał liczne udogodnienia i korzyści dla użytkowników konta. Między innymi z kontem mbiznes Start można pozyskać nawet 600 złotych na ZUS. Kwota ta jest przetaczana przez 12 miesięcy - co miesiąc po 50 złotych, jeżeli z konta wszelkiego miesiąca są realizowane przelewy do ZUS minimum w wysokości 250 złotych. Mało tego zakładając konto mbiznes przedsiębiorcy mogą liczyć na darmowe prowadzenie konta przez cały rok, bezpłatne przelewy do US oraz do ZUS, bezpłatne wypłaty w bankomatach, oraz do tego gratisowe korzystanie aż z 950 wpłatomatów. Mało tego mbiznes konto pozwala także na przeprowadzanie gratisowych przelewów (5 w każdym miesiącu). Jeśli jesteś zaciekawiony otworzeniem takiego konta to niewątpliwie powinieneś konkretnie zapoznać się z regulaminem usługi i dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści zdobędziesz z kontem mbiznes - szczegóły oferty dla firm na wybierarka.pl (szczegóły oferty dla firm na wybierarka.pl)szczegóły oferty dla firm na Coraz więcej biznesmenów i firm wybiera współcześnie mbiznes konto, albowiem jest to najlepsza inwestycja, porównując ze sobą rozmaite konta firmowe wolno stwierdzić, że konto mbiznes Start jest jednym z lepszych. Należałoby skorzystać z tak atrakcyjnej, interesującej i nadzwyczaj korzystnej oferty.


karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Jeśli interesuje Cię otrzymanie dodatkowych wiadomości na temat konta mbiznes to na stronie mBanku odnajdziesz mnogość cennych wiadomości na jego temat. W Necie wolno też poszukać opinii osób, które korzystają z takiego konta - przekonasz się, że opinie te są naprawdę ogromnie wyborne i konto mbiznes jest teraz rekomendowane i szczerze polecane przez sporo osób. I Ty wstąp więc w szeregi zadowolonych użytkowników konta służbowego mbiznes.

Tags: banki, wiadomości, przelewy, użytkownicy