Coaching NLP


Współczesny świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, na każdym kroku czekają na nas różnego rodzaju stresujące sytuacje, którym trzeba stawić czoło. Bardzo dużo nerwów tracimy w miejscu pracy. Odczuwamy potężną presję ze strony szefostwa, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, najczęściej kosztem swojego życia osobistego.
Kilka słów o coachingu
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Zezwalamy na wszystkie dodatkowe obowiązki, mając nadzieję, że nasz szef nagrodzi nasze poświęcenie i zdobędziemy podwyżkę. Ale wraz z opuszczeniem biura wcale nie znikają nasze kłopoty. Chociaż dom to nasza twierdza, nasza oaza relaksu, to jednak niezwykle często właśnie w tym rodzinnym gnieździe mają miejsce poważne konflikty. Najpierw, w początkach małżeństwa docieramy się z naszym towarzyszem. Kiedy pojawiają się na świecie dzieciaki, nasze życie wywraca się do góry nogami. To także rodzi jakąś frustrację, gdyż jesteśmy zmuszeni całkowicie poddać się potrzebom naszej pociechy. A to dopiero początek, później problemy są już tylko większe.Przez ten ciągły wyścig, nie pamiętamy już co tak naprawdę jest w życiu najistotniejsze. Jesteśmy znerwicowani. Nie mamy na nic czasu, a już zwłaszcza na wypoczynek oraz pielęgnowanie własnych zainteresowań. Żyjemy tylko pracą i rodziną, a nasze własne potrzeby spychamy na drugi plan. Jest to poważny błąd. Najczęściej nie potrafimy już sobie dać rady z narastającymi kłopotami. Szukamy jakiegoś złotego środka.

Pomóc może nam coaching NLP. Jest to teraz niezmiernie popularne zjawisko. Z porad takiego coacha korzysta dużo osób. Techniki NLP, czyli neuro-lingwistyczne, są bardzo często używane. Przydają się one nie tylko w dobrej sprzedaży.

Na niniejszej stronie są warte zainteresowania informacje, ale przeczytaj też pozostałe tematyczne wątki (http://www.szukasz-pracy.pl/), gdyż one również na pewno Cię zaciekawią.

Pomagają nam one uporać się z naszym życiem zawodowym i osobistym.

Jak się okazuje, najwięcej pracy mamy ze swoim wnętrzem. Dopiero gdy zrobimy porządek ze swoimi lekami oraz postrzeganiem świata, znajdziemy w sobie siłę, aby stawić czoło wszystkim przeciwnościom losu. Techniki, których nauczymy się na odpowiednich szkoleniach okażą się bardzo pomocne w codziennym życiu.

Tags: praca, szkolenia, praktyki, problemy, sprzedaż, awans, metody