Co zrobić by stworzyć piękne zaproszenia na ślub?


Dzień ślubu to dla wielu par najpiękniejszy dzień w życiu. Dbale przygotowują one ceremonię zaślubin, szukają wymyślnych strojów. A po ślubie najczęściej robi się huczne weselicho, podczas którego także powinniśmy zaplanować każdy, nawet najmniejszy szczegół. Takimi szczegółami są wzory zaproszeń dla gości oraz winietki ślubne.
uroczystość
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Istnieje nieskończona ilość gotowych wzorów zaproszeń.

Zainteresowała Cię omawiana tematyka? Kliknij zatem ten link oraz zobacz więcej na stronie (http://pomnikiwroclaw.pl/). Tamte publikacje też Cię niezwykle zaciekawi!

Zamawiamy je na Allegro, zapełniamy danymi gości, i gotowe. Jednak są jeszcze zwolennicy trochę bardziej trudnych rozwiązań. Jedno z najbardziej interesujących zaproszeń ślubnych, które otrzymałam, urzekło mnie przede wszystkim swoją prostotą. Młoda para przygotowała je z mocniejszego kartonowego papieru. Na pierwszej stronie było zdjęcie z zakochanymi. W środku zaś był samodzielnie napisany tekst zaproszenia. Innym, równie oryginalnym zaproszeniem było również zrobione z mocnego złotego papieru, z kilkoma źdźbłami suszonej trawy i serduszkiem z płatków róż. Tekst w tym przypadku nie był już napisany własnoręcznie, a wydrukowany na zwyczajnej atramentowej drukarce. Ale to zaproszenie papeteria ślubna także schowałam na pamiątkę. Kolejnym standardem jest usadzanie gości przy stołach. Unikniemy w ten sposób siadania obok siebie nie przepadających za sobą członków rodziny, czy nie lubiących się ciotek. Wszystkich gości w ten sposób usadzimy tak, że będą dobrze czuć się w swoim towarzystwie i rewelacyjnie bawić. Imiona i nazwiska gości zapiszemy na winietkach , które ustawiamy przy kolejnych talerzach. Propozycje winietek można znaleźć na zaproszenia ślubne . Do wykonania najmniej skomplikowanych winietek potrzebujemy ozdobny papier i długopis.Tags: drukarki, wzory, Stoły, papier