Co ciekawego może zaoferować Łódź odwiedzającym to miasto, gdzie najlepiej zrobić w Łodzi zakupy.


Jednym z największych miast w naszym kraju jest Łódź, i chociaż nie może poszczycić się tak bogatą historią jak Kraków, Warszawa czy Poznań, to sporo jednak może zaoferować. Tak naprawdę aktualna historia tego miasta zaczyna się w dziewiętnastym wieku, kiedy to podjęto decyzję że miasto to będzie stolicą przemysłu i fabryk. Przez długie lata Łódź kojarzona była przede wszystkim z przemysłem włókienniczym, który nadal dobrze się tam miewa, ale oprócz tego w mieście tym działają nowoczesne fabryki sprzętu komputerowego, AGD i RTV.

Zakupy w sieci
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Pamiętać też trzeba, że w Łodzi jest zlokalizowane jedno z najbardziej rozbudowanych w tym rejonie kraju centrów handlowych, a drugie jest już od pewnego czasu planowane. Wspomnieć też należy o położonym bardzo blisko tego miasta Tuszynie, jaki stał się znany w całym kraju z ogromnego placu targowego, na jakim można kupić w zasadzie wszystko czego się będzie szukać. Z tego też powodu miasto to zaczyna coraz częściej gościć turystów, którzy je odwiedzają przede wszystkim w celu zrobienia zakupów - przejdź tutaj.

Dzisiaj zakupy w Łodzi to w pierwszej kolejności dwie ogromne handlowe galerie, to znaczy Galeria Łódzka oraz Manufaktura. Manufaktura uważana jest za największe centrum handlowo-rozrywkowe w naszym kraju, wybudowane zostało prawie dziesięć lat temu na terenie starej fabryki.

Sprawdź to, co jest opublikowane . Dotyczy on tej samej problematyki co ta przedstawiona w tym wpisie, zatem z pewnością niezwykle Cię zaciekawi!

Całkowita powierzchnia całego centrum wynosi 27 hektarów, na których zlokalizowano centrum rekreacji i rozrywki z kinem i ścianką do wspinania, kompleks kulinarny a także kulturalny - kliknij.

Dopełnieniem wszystkiego jest bardzo duża przestrzeń do handlu, którą wynajmuje blisko trzysta sklepów z każdej branży. Dzięki tak szerokiej ofercie w Manufakturze zakupić można praktycznie wszystko, co będzie potrzebne.

Ten odnośnik (https://gsmeble.pl/sypialnia) kieruje do niesamowicie atrakcyjnej witryny, która zawiera równie fascynujące dane na omawiany wątek.

Wielu klientów robi też zakupy w Galerii Łódzkiej, również położonej na terenach pofabrycznych, choć sam budynek jest całkowicie nowy, oddany do użytku kilkanaście lat temu. Powierzchnia całej galerii wynosi blisko 50 tysięcy metrów kwadratowych, na których jest otworzonych około 170 sklepów z różnych branż, parę banków oraz restauracje, kawiarnie i bary.

Tags: AGD, RTV, turyści, branża, placówek