7 rad gdzie urządzić własne wymarzone wesele?


Większość narzeczonych marzy o hucznym, wspaniałym przyjęciu weselnym, gdzie bawić się będą do samego świtu, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Ale żeby marzenie to się spełniło i żeby ten wyczekiwany dzień w życiu okazał się wspaniały, to trzeba sporo czasu spędzić na jego porządnym przygotowaniu. Weselne przygotowania powinno się zacząć od wynajęcia lokalu. Trzeba pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie, gdyż wszystkie dobre i tanie miejsca weselne mają rezerwację nawet kilkanaście miesięcy w przód.
Para młoda
Author: Forest Tsai
Source: http://www.flickr.com
Wybór lokalu powinien odpowiadać charakterowi uroczystości. Młodzi powinni się zastanowić, ilu gości chcą mieć, czy będą potrzebować orkiestrę, czy wystarczy im dj z muzyką, a także do której godziny planują zabawę. Warto przy poszukiwaniach skorzystać z doświadczeń innych małżeństw, na wielu forach w internecie znajdzie się tematy które dotyczą miejsc, w których warto urządzić swój ślub. Łatwo takie fora można wyszukać, jeśli ktoś mieszka w Białymstoku i tam planuje urządzić wesele, to wystarczy że wpisze słowa Wesela białystok i przejrzy otrzymane wyniki. Z pewnością znajdzie sporo informacji o restauracjach i domach weselnych, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca na wesele.W ostatnim czasie coraz większa ilość młodych par podejmuje decyzję o rezygnacji z dużego przyjęcia na rzecz kameralnego spotkania. Dla nich najsensowniejszym wyjściem może się okazać jakaś niewielka, przytulna restauracja białystok ((poznaj dodatkowe informacje)), w której po uroczystościach w świątyni albo urzędzie stanu cywilnego młodzi małżonkowie razem z rodziną zatrzymają się na smacznym obiedzie. Podejmując decyzję o znalezieniu dobrego lokalu także trzeba trochę czasu spędzić na poszukiwaniach, żeby nie było później rozczarowania.

Warto przed weselem sprawdzić, czy posiłki są smaczne, obsługa jest dyskretna i miła, a sam lokal czysty i schludny. Jeżeli zadba się o to wszystko, i lokal na wesele dodatki weselne (pomocne wskazówki) będzie już wybrany, to trzeba przystąpić do pozostałych spraw. Zależnie od charakteru wesela należy też w odpowiednim czasie zamówić orkiestrę lub dj-a, a także zająć się formalnościami w kościele. Na zakończenie do wybrania będzie suknia ślubna, w jakiej wystąpi panna młoda, elegancki garnitur dla przyszłego męża i zaproszenia dla gości. A potem zostanie tylko szaleć do rana.

Tags: garnitur, panna młoda, przyjęcia, wesele, suknia ślubna, miejsce, lokal